M. Grigaravičius: „Rytoj futbolo gerbėjų laukia įdomios rungtynės“

M. Grigaravičius: „Rytoj futbolo gerbėjų laukia įdomios rungtynės“

??????????????????????Marijampolės „Sūduva“ jau rytoj, rugpjūčio 9 dieną, namuose priims FK „Trakai“ ekipą. Šiuo metu „Trakai“ ir „Sūduva“ užima atitinkamai antrą ir trečią vietas „Smscredit.lt“ A lygoje. Prieš šias svarbias rungtynes fksuduva.lt kalbėjo su vienu rezultatyviausių komandos žaidėjų – Mindaugu Grigaravičiumi.

 

Krašto saugas neslėpė, kad „Sūduvos“ futbolininkams šios rungtynės bus labai svarbios.

„Rūbinėje kalbame, kad labai gerai būtų įveikti „Trakus”  ir pakilti į antrą vietą. Norint tai pasiekti reikės parodyti komandos charakterį ir norą laimėt. Taip pat ir „Trakai” bus motyvuoti neužleisti antros vietos mūsų komandai ir padidinti atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų.”

 

Mindaugas pripažįsta, kad komandos tikslas yra tik pergalė, bet ją pasiekti bus sunku, nes „Trakai“ yra viena geriausių A lygos komandų.

„Manau, kad „Trakai” yra viena iš stipriausių komandų visoje lygoje.  Komandoje žaidžia nemažai rinktinės žaidėjų ir kandidatų, kurie kviečiami į rinktinės stovyklas. „Trakai“ yra patyrusi komanda, kurioje žaidžia ne vienas žaidėjas ragavęs legionieriaus duonos pajėgiuose čempionatuose, taip pat ir komandos legionierių žaidimas išlieka stabilus visą sezoną. Manau, kad rytoj bus žūtbūtinis mūšis aikštėje.“

 

Šiame sezone „Sūduvos“ ir „Trakų“ dvikovos vyksta nenuspėjamai. Pirmose rungtynėse Marijampolėje „Trakai“ paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę. O antrame rate, po permainingų rungtynių marijampoliečiai parsivežė tris taškus iš Vilniaus, kur 4:3 palaužė „Trakų“ ekipą. Mindaugas Grigaravičius tikisi, kad ir ateinančios rungtynės bus geras reginys žiurovams.

„Manau, kad rytojaus rungtynėse išvysime kovą nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Didelę įtaką rezultatui turės abiejų komandų žaidėjų valia ir noras pasiekti pergalę. Grantuoju, kad rytoj futbolo gerbėjai galės mėgautis įdomiomis rungtynėmis.“

 

Marijampoliečiai jau dešimt rungtynių iš eilės nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Greitasis „Sūduvos“ krašto saugas pripažino, kad tokią seriją norisi išlaikyti kuo ilgiau.

„Tikiuosi, kad ir rytoj pavyks šią seriją pratęsti, nes nepralaimėtų rungtynių seriją norisi išlaikyti iki sezono pabaigos. Manau, kad mūsų komanda pajėgi tai padaryti!”