M.Činiko komentaras apie būsimą akistatą su „Stumbru”

M.Činiko komentaras apie būsimą akistatą su „Stumbru”

_MG_0347

 

 

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno „Stumbras“. Gegužės 18 dieną 19.30 val. Marijampolė, „Arvi“ arena.

 

 

Po itin įtempto tvarkaraščio „Sūduvos” klubas turėjo laiko atsipūsti ir šį trečiadienį susitiks su Kauno „Stumbro“ klubu. Pirmame rate Marijampolės futbolo klubas laimėjo išvykoje rezultatu 3:2. Savo 30 – tąjį gimtadienį švenčiantis „Sūduvos” gynėjas Marius Činikas pasidalino savo mintimis prieš akistatą su Kauno „Stumbru”.

 

 

„Nešventėm, tik ramiai pasisėdėjome, papietavome su drauge ir viskas, namo ilsėtis” – apie gimtadienio ypatumus su šypsena veide kalbėjo „Sūduvos” gynėjas.

 

 

„Sūduvos” klubo laukia įtemta savaitės pagaiga. Po trečiadienio akistatos su Kauno „Stumbru”, Marijampolės klubas jau šį šeštadienį namuose susitiks su „Kauno Žalgiriu”.

 

 

„Gavome kelias laisvas dienas po to grįžome ir aktyviai padirbome. Tikrai neblogai pasiruošėme rungtynėms su „Stumbru”. Tuo tarpu po kelių dienų vėl žaisime su „Kauno Žalgiriu”, manau, kad pasiruošimas šioms rungtynėms įvyko teigiamai.”

 

 

” Žiūrėjome „Stumbro” paskutines rungtynes, tikrai kovoja, atiduoda visas jėgas ir matosi, kad komanda tikrai turi gerą charakterį bei neblogus žaidėjus. Todėl jie atvažiuos į Marijampolę ne dovanų dovanoti” – apie Kauno „Stumbro” ekipos privalumus kalbėjo M.Činikas.