M.Činikas: „Nereikia nuleisti rankų – tai tebuvo pirmos sezono rungtynės”

M.Činikas: „Nereikia nuleisti rankų – tai tebuvo pirmos sezono rungtynės”

Marijampolės „Sūduvos” futbolininkai sezono atidarymo rungtynėse rezultatu 0-1 nusileido Gargždų „Bangos” futbolininkams. Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavo Marijampolės komandos vyriausiasis treneris Darius Gvildys bei krašto gynėjas Marius Činikas.

 

IMG_2432 (1280x853)Po rungtynių Darius Gvildys kalbėjo:

„Pritrūko realizacijos. Pirmajame kėlinyje turėjome eilę gerų momentų, kurių neišnaudojome. Varžovai atvirkščiai – vienas pavojingas momentas, vienas įvartis. Vaikinams priekaištų neturiu – jie stengėsi, kovojo. Žiūrėsime į sekančias rungtynes. A.Staponka yra patyręs žaidėjas. Tame epizode jis atsikratė gynėjo, laiku įkirto į baudos aikštelę ir pelnė įvartį. Šiandien viskas susiklostė taip, kad prieš rungtynes „iškrito” D.Isoda, M.Šoblinskas, rungtynes pradėjo du naujausi mūsų žaidėjai ir momentais matėsi, kad jiems trūksta tarpusavio supratimo, bet manau, kad viskas pataisoma.

 

 

 

 

 

IMG_2436 (1280x853)Po rungtynių Marius Činikas kalbėjo:

„Paprasčiausiai neišnaudojome progų. Rungtyniavome normaliai, komanda gerai pasiruošusi, bet iš vėžių išmušė tas praleistas įvartis. Sakyčiau, kad šiandien pritrūko sėkmės. Aštrumo lyg ir netrūko, atrodo, kad turėjome neblogų momentų pelnyti įvarčius, paprasčiausiai pavedė realizacija.  Rankų nenuleidžiame – sekančios rungtynės su „Žalgiriu”. Manau, kad pataisysime reikalus. Žinoma, jie yra praeitų metų čempionai ir lengva nebus kaip ir su kiekvienu varžovu. Visi nori laimėti, mes taip pat. Juk rankų nenuleisime, tai tebuvo pirmos sezono rungtynės.

 

 

Kitas rungtynes „Sūduvos” futbolininkai žais kovo 16 dieną 18 valandą Vilniuje su šalies čempionais „Žalgirio” futbolininkais.