M. Činikas: „Demonstruojame geresnį futbolą nei sezono pradžioje“

M. Činikas: „Demonstruojame geresnį futbolą nei sezono pradžioje“

202

 

 

Sėkmingai trečiąjį „Smscredit.lt A lygos“ ratą pradėję Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją. Jau rytoj marijampoliečių laukia dar vienas iššūkis – jie „Arvi“ futbolo arenoje priims Jonavos „Lietavos“ futbolininkus.

 

Rugpjūčio pradžia buvo gana sunki Aleksandro Veselinovičiaus auklėtiniams, kurie per savaitę sužaidė dvejas „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes bei LFF taurės aštunfinalio mačą. Tiesa, visas trejas rungtynes „sūduviečiai“ laimėjo ir pasiekė kitą LFF taurės etapą bei pakilo „Smscredit.lt A lygos“ turnyrinėje lentelėje.

 

„Tikrai buvo nelengva, per trumpą laiko tarpą žaidėme nemažai rungtynių, bet per pastarąją savaitę atsigavome, išsigydėme lengvas traumas ir stengsimės žygiuoti toliau tuo pačiu tempu“ – apie mėnesio pradžioje žaistas rungtynes kalbėjo „Sūduvos“ gynėjas Marius Činikas.

 

Marijampolės „Sūduva“ pastaruoju metu rungtyniauja užtikrintai – LFF taurėje ir „Smscredit.lt A lygoje“ marijampoliečiai nepralaimi jau 10 rungtynių iš eilės, o pastarosios ketverios „sūduviečių“ rungtynės baigėsi pergalėmis.

 

Trisdešimtmetis Marijampolės ekipos gynėjas M. Činikas kalbėdamas apie pagerėjusį žaidimą išskyrė keletą to priežasčių.

 

„Įpusėjus sezonui atsirado didesnis tarpusavio supratimas, susižaidimas, retkarčiais ir sėkmė būdavo mūsų pusėje. Žaidimas tikrai geresnis nei buvo sezono pradžioje ir tai atneša rezultatus“ – pasakojo krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas.

 

Prieš prasidedant „Smscredit.lt A lygos“ sezonui, lygos debiutantus Jonavos „Lietavos“ futbolininkus nemažai futbolo ekspertų nurašinėjo ir žadėjo vietą lygos lentelės dugne, tačiau jonaviškiai paneigė visas ekspertų prognozes ir nuo pirmų rungtynių demonstruoja solidų žaidimą.

 

„Sezono pradžioje pamačius „Lietavos“ sudėtį, trenerių štabą, jau nutuokiau, kad su šia komanda bus sunku visiems ir jie neliks turnyrinės lentelės apačioje“ – apie prieš sezoną susidariusią nuomonę apie rytdienos varžovus kalbėjo M. Činikas.

 

Nors „Sūduvai“ su „Lietava“ jau teko susitikti keturis kartus šiais metais, tačiau marijampoliečiai „Smscredit.lt A lygoje“ Jonavos ekipą įveikė tik kartą, dar dvejos komandų akistatos baigėsi lygiosiomis, o LFF taurėje „Sūduva“ žengė į kitą etapą tik po 11 metrų baudinių serijos.

 

„Visos „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės yra sunkios, su visais reikia skaitytis. Tiesiog žaidžiant su „Lietava“ vis taip išeidavo, kad nepelnius greito įvarčio tampa sunku žaisti. Rungtynėse namuose greitai įmušėme ir laimėjome 3:0, kituose tarpusavio mačuose vis kažko pritrūkdavo.”

 

„Jonava turi gerų, patyrusių futbolininkų, tačiau jų visas žaidimas remtas komandiniais veiksmais. Mano nuomone, tai ir yra pagrindinė „Lietavos“ sėkmingo žaidimo paslaptis“ – kalbėdamas apie stipriąsias „Lietavos“ puses dėstė „sūduvietis“.