M. Beneta pakviestas į Lietuvos rinktinę

M. Beneta pakviestas į Lietuvos rinktinę

Vyriausiasis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Valdas Urbonas pristatė komandos sudėtį pirmajam šių metų rinktinių varžybų langui, kurio metu lietuviai sužais trejas rungtynes.

Lff.lt

Į Lietuvos rinktinę pakviestas vienas Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas – gynėjas Markas Beneta.

Lietuvos rinktinė į stovyklą susirinks pirmadienį, o jau antradienį keliaus į Kosovą, kurio sostinėje Prištinoje trečiadienio vakarą žais kontrolines rungtynes su vietos rinktine.

Po to komanda keliaus tiesiai į Šveicariją, kur sekmadienį pradės savo kelią 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose.

Po akistatos Sankt Galene lietuviai keliaus namo ir trečiadienį Vilniaus LFF stadione susikaus su viena iš grupės favoričių Italijos rinktine.

„Pradedame naują etapą Pasaulio čempionato atrankos rungtynėmis. Pajėgi grupė, laukia pajėgūs varžovai, bet dabartinėje situacijoje mums lengvų ir negali būti.

Nesame favoritai, bet stengsimės kiekvienose rungtynėse kovoti dėl taškų, stengsimės lengvai nedalinti taškų ir norėtųsi palipti nors laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje. Iškeltas tikslas – užimti bent 4 vietą penkių komandų lentelėje“, – spaudos konferencijoje kalbėjo vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Lietuvos rinktinės rungtynių ir jų transliacijų tvarkaraštis:

Kosovas – Lietuva (kovo 24 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Šveicarija – Lietuva (kovo 28 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Lietuva – Italija (kovo 31 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt).

Lietuvos rinktinės sąrašas: