Lietuvos čempionės „Sūduvos“ futbolininkus gaivins OSHEE funkciniai gėrimai

Lietuvos čempionės „Sūduvos“ futbolininkus gaivins OSHEE funkciniai gėrimai

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ plečia partnerių ratą – sudaryta sutartis dėl bendradarbiavimo su populiarių funkcinių gėrimų gamintoja OSHEE.

„Mūsų komandos rungtynės yra lankomiausios Lietuvos futbole, šiais metais debiutuosime Čempionų lygoje, nesėkmės atveju persikeltume į Europos lygą, tad būsime tikrai matomi. Atitinkamai, smagu, kad tai atkreipia ir tokių solidžių prekinių ženklų, kaip OSHEE, dėmesį. Nepaprastai smagu, kad mūsų futbolininkai nuo šiol naudosis tokio aukšto lygio produktu“, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas.

Vienas OSHEE vadovų Maciejus Tarasinas teigia, kad jo kompanijai taip pat yra labai malonu prisidėti prie Lietuvos futbolo vystymo.

„OSHEE yra rinkos lyderiai funkcinių gėrimų kategorijoje Lenkijoje. Mūsų tikslas yra sukurti kuo sveikesnius produktus ir skatinti sveiką gyvenimo būdą bei fizinį aktyvumą. Bendradarbiaujame su Lenkijos futbolo federacija ir aukščiausia šalies futbolo lyga, remiame kitų sporto šakų atstovus ir per 500 įvairių renginių kasmet. „Sūduva“ įrodė, kad šiuo metu yra stipriausia Lietuvos futbolo komanda, jos veikla, tobulėjimas atitinka mūsų filosofiją, todėl džiaugiamės galėdami tapti šio klubo dalimi“, – teigė M. Tarasinas.

2018 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionate „Sūduva“ per 13 turų iškovojo 10 pergalių ir 3 kartus sužaidė lygiosiomis, surinko 33 taškus bei 8 taškais lenkia antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais gegužės 22 d. 18 val. Marijampolėje su Kauno „Stumbru“.


Jau galite įsigyti išankstinius (pigesnius) bilietus į artimiausias „Sūduvos“ rungtynes Marijampolėje

2018-05-22 18.00 „Sūduva“ – „Stumbras“
2018-06-20 20.00 „Sūduva“ – „Jonava“
2018-06-27 20.00 „Sūduva“ – „Žalgiris“