Lietuvos čempionai labiausiai tiki Prancūzija

Lietuvos čempionai labiausiai tiki Prancūzija

Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjai prasidėjusiame 2018 metų pasaulio futbolo čempionate palaikys įvairias komandas, tačiau daugiausiai Lietuvos čempionų mano, kad stipriausia planetos komanda taps Prancūzijos rinktinė.

Didier Deschamps’o auklėtiniams sėkmę žada ne tik prancūzas Alassane’as N’Diaye, bet ir visas būrys kitų „Sūduvos“ futbolininkų. Vienas jų – Ovidijus Verbickas. Lietuvos rinktinės saugas, jaunystėje ne vienerius metus praleidės Sankt Peterburgo „Zenit“ klube, simpatizuoja ir pasaulio čempionato šeimininkams. Tiesa, futbolininkas rusams žada pralaimėjimą jau aštuntfinalyje ispanams.

„Prancūzija, manau, taps čempione, nes surinko galingą rinktinę ir kažkada turi iššauti. Manau, čempionato geriausiu žaidėju turėtų tapti vienas iš prancūzų pagrindinių žaidėjų“, – svarstė O. Verbickas.

Kalbėdamas dar prieš pasaulio čempionato atidarymo rungtynes, saugas Rusijos rinktinėje išskyrė jauniausią šios komandos žaidėją – 22 metų Aleksandrą Goloviną. Netrukus šis saugas per mačą su Saudo Arabija pelnė įvartį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rusijos rinktinėje turėtų atsiskleisti jaunas žaidėjas A. Golovinas. Manau, jis ves komandą į priekį“, – neabejojo O. Verbickas.

Antrąją vietą tarp pretendentų į pasaulio čempionų titulą tarp „Sūduvos“ žaidėjų užėmė Brazilija. Jai sėkmę žada ne tik brazilas Bruno Dybalas, bet ir, pavyzdžiui, Karolis Laukžemis.

„Nuo vaikystės, nuo pirmojo čempionato, kurį atsimenu, palaikau brazilus. Tuomet – 2002-aisiais – brazilai laimėjo ir visi mėgstamiausi žaidėjai buvo iš šios komandos – Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho“, – savo simpatijas paaiškino „Sūduvos“ puolėjas.

 

Kiek mažiau „Sūduvos“ žaidėjų pergales pasaulio čempionate žada vokiečiams ir ispanams, o du žaidėjai išsiskyrė ir originaliais spėjimais. Vienas jų prognozavo pasaulio čempionų titulą Kroatijai, tačiau tai nebuvo kuris nors iš „Sūduvos“ kroatų. Andro Švrljugos ir Ivano Kardumo tėvynei sėkmės taip palinkėjo „Sūduvos“ kapitonas Algis Jankauskas.

Tuo metu pats A. Švrljuga finale tikisi pamatysi Kroatijos ir Vokietijos dvikovą, tačiau nesitiki saviškių pergalės lemiamoje kovoje.

Su šypsena prognozes įvertino Semiras Kerla. Bosnis į pasaulio čempionato finalą atvedė Rusijos ir Japonijos rinktines, o taurę numatė pasaulio čempionato šeimininkams.

Šiais metais daug optimizmo turi Anglijos rinktinės gerbėjai, prie kurių galima būtų priskirti ir dalį „Sūduvos“ žaidėjų. Pasaulio čempionų titulo anglams nė vienas marijampolietis nežada, bet Giedrius Matulevičius tikisi finale išvysti būtent anglų susitikimą su prancūzais. Tuo metu A. N’Diaye mano, kad Anglijos ekipa pasieks pusfinalį, kuriame turės pripažinti Argentinos pranašumą.


Jau galite įsigyti išankstinius (pigesnius) bilietus į artimiausias „Sūduvos“ rungtynes Marijampolėje
2018-06-20 20.00 „Sūduva“ – „Jonava“
2018-06-27 20.00 „Sūduva“ – „Žalgiris“