Laukia dvikova su ambicingu ir kovingu „Stumbru”

Laukia dvikova su ambicingu ir kovingu „Stumbru”

Antrose čempionato rungtynėse „Sūduvos” ekipa išvykoje susitiks su Kauno „Stumbru”. Ketvirtadienį, 18 val. Kaune, Nacionalinės Futbolo akademijos stadione teks kovoti su ambicingu ir kovingu varžovu.

 

Kauno „Stumbras”–komanda, kurioje žaidėjų judėjimas vyksta turbūt intensyviausiai Lietuvoje. Didelis žaidėjų pasirinkimas, vis pasirodantys ir besikeičiantys nauji veidai, neslepiamos ambicijos ir kieta, vyriška kova futbolo aikštėje  – taip galėtumėme apibūdinti šią ekipą.

 

Praėjusių metų A lygos sezone „Stumbras” iškovojo aukščiausią savo istorijoje – 5-ą vietą Lietuvos pirmenybėse. Visgi, vadovaujami patyrusio specialisto iš Portugalijos Mariano Barreto, kauniečiai sustoti neketina – vyriausiojo trenerio žodžiais, šį sezoną jų tikslas – papulti į pirmąją ketveriukę.

 

Kaip ir buvo tikėtasi, tarpsezonyje „Stumbre” įvyko nemažai permainų. Komandoje nebėra eilės žaidėjų, pernai įnešusių reikšmingą indėlį į žaidimą, – Abdulas Basitas ir Rafaelis Broetto karjerą tęsia Portugalijoje, Rimvydas Sadauskas – Airijoje, Cristianas Alexas – tolimojoje Japonijoje. Nėra kauniečių gretose ir Nerijaus Mačiulio, Georgo Russo, Roberto Vėževičiaus. Kita vertus, ekipą papildė nauji futbolininkai, kurie turi ką įrodyti. Iš naujai atėjusių žaidėjų turbūt geriausiai Lietuvos futbolo mėgėjams yra žinomi Marius Papšys, persikėlęs iš „Atlanto”. Kauniečių gretose šiemet – ir trys jauni Vilniaus „Žalgirio” žaidėjai: pernai žibėjęs A lygoje „Utenio” gretose Danielis Romanovskis, perspektyvūs Dominykas Barauskas ir Aldas Korsakas. Kaip visuomet, netrūksta ir legionierių, galima paminėti perspektyvų vartininką iš Brazilijos Rodrigo Josviaki, yra žaidėjų su grėsmingai skambančiomis Terry bei Boatengo pavardėmis…

 

Pernai metų pirmenybėse „Sūduva” su „Stumbru” susitiko penkis kartus. Keturis kartus pranašesni buvo marijampoliečiai (3:2, 3:2, 2:0 ir 6:1) ir vieną kartą, beje Marijampolėje, laimėjo kauniečiai 1:0. Tad matome, kad rungtynės tarp šių ekipų dažniausiai pasižymi bekompromisine kova, įmušama nemažai įvarčių, tad žiūrėti jas būna įdomu.

 

Kontrolinėse rungtynėse vienuolikės susitiko ir šiais metais. Tuomet pajėgesni buvo „Sūduvos” futbolininkai, rungtynių pabaigoje įmušę tris įvarčius į kauniečių vartus.

 

Priminsime, kad pirmajame ture „Stumbras” išvykoje minimalia persvara 0:1 nusileido šalies vicečempionams „Trakų” futbolininkams, o „Trakų” futbolininkams, o „Sūduva” dramatiškose rungtynėse išsiskyrė taikiai su „Lietava” 3:3.

 

Galima būtų nemažai dar ką parašyti ar diskutuoti, bet geriau, kaip sakoma „vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti”. Tad kviečiame visus ketvirtadienį 18 val. į Kauno NFA stadioną, na o tiems , kurie negalės būti ten – kaip visada transliacija per futbolo.tv.