Kviečiame registruotis į „Disney“ ir UEFA projektą „Playmakers“

Ilgai lauktas „Disney“ ir UEFA projektas „Playmakers“ atveria duris Lietuvos mergaitėms. Tėvai kviečiami užpildyti nemokamą registraciją į „Sūduvos“ akademijos ir Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ centrą.

Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 metų mergaites, kurios nėra žaidusios futbolo, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Turiningi futbolo užsiėmimai vyksta centruose, kurie įsikūrę bendrojo lavinimo mokyklose ar sporto įstaigose.

„Tikiu, kad šis projektas „Disney“ pasakų pagalba sukels visiems dalyviams tiktai teigiamas emocijas ir padės praverti duris į futbolo pasaulį. Tai bus ypatinga patirtis tiek mergaitėms, tiek „Playmakers“ centruose dirbantiems pedagogams“, – teigė masinio futbolo asociacijos prezidentas Sergejus Slyva.

„Sūduvos“ akademijos ir vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ centre pirmos dalyvių grupės užsiėmimai prasidės lapkričio 8 d., dalyvių registracija į „Playmakers“ centrą vyks iki spalio 31 dienos.

REGISTRACIJOS FORMA