Krašto gynėju tapęs R. Vėževičius: „Svarbu padėti komandai laimėti“

Krašto gynėju tapęs R. Vėževičius: „Svarbu padėti komandai laimėti“

Marijampolės „Sūduva“ kontrolinėse rungtynėse 3:1 nugalėjo „Jonavą“, o aktyviai pirmojoje rungtynių dalyje žaidęs Robertas Vėževičius teigė, kad laimėjimas, nors ir nesvarbus, bet vis tiek suteikė gerų emocijų.

Pasipuoškite čempionišku „Sūduvos“ šaliku!

32 metų futbolininkas yra įpratęs žaisti krašto saugo pozicijoje, tačiau „Sūduvoje“ praeitą sezoną dažniausiai buvo leidžiamas į aikštę kaip puolėjas. Šiemet per kontrolines rungtynes saugui teko išbandyti dar vieną vietą aikštėje – krašto gynėjo. Per rungtynes su Rygos RFS R. Vėževičius šioje pozicijoje pakeitė Choco, o per mačą su „Jonava“ krašto gynėju žaidė nuo pirmųjų minučių.

„Krašto gynėjo funkcijos man nėra kažkas itin naujo, nes visą karjerą žaidžiau krašto saugu. Būnant gynėju reikia daugiau gintis, bet taip pat reikia ir jungtis į atakas. „Sūduva“ žaidžia su labai „aukštai“ pakeltais krašto gynėjais, tad jie yra beveik visai kaip krašto saugai, – apie savo naująją poziciją kalbėjo R. Vėževičius. – Trenerio sprendimas kažkiek nustebino, bet su RFS pavyko neblogai sužaisti. Aišku, gynybą norėtųsi pagerinti, bet viskas su laiku! O šiaip man nėra labai didelio skirtumo kur žaisti, svarbu padėti komandai pasiekti pergalę.“

Išbandyti save krašto gynėjo vietoje R. Vėževičiui teko, nes šiuo metu „Sūduva“ turi tik du sveikus šios pozicijos futbolininkus – Choco ir Vaidą Slavicką. Andro Švrljuga dar nėra pasveikęs po traumos, o ketvirtasis „Sūduvos“ praeito sezono krašto gynėjas Marius Činikas į Marijampolę pirmadienį sugrįžo jau vilkėdamas „Jonavos“ aprangą.

Prie Jonavos komandos neseniai prisijungė ir kitas 2017-ųjų Lietuvos čempionas – Ernestas Veliulis.

2018-ųjų „Sūduvos“ kalendorių galima įsigyti superfanas.lt arba parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

„Vienas kitą patraukėme per dantį rungtynių metu, o dabar žiūrėsime kas bus stipresni sezono metu“, – šypsojosi R. Vėževičius.

Per rungtynes su RFS marijampoliečiai aikštėje atrodė sunkiai, todėl tik rungtynių pabaigoje sumažino atsilikimą iki 3:4. Per mačą su „Jonava“ komanda atrodė daug lengviau.

„Pasirengimas sezonui vyksta kaip visada, kasdien – po 2 treniruotes. Treniruojamės ir rungtynių dienomis. Dirbame labai sunkiai ir intensyviai, tad tai turi įtakos ir rungtynėse. Nuovargis jaučiasi, bet šį kartą gal perlipome per save. Be to, gal kiek labiau pradėjo klijuotis žaidimas, pradėjome geriau vienas kitą suprasti. Aišku, niekas labai nežiūri į rezultatą, bet pergalė vis dėlto suteikia emocinį pakylėjimą“, – džiaugėsi futbolininkas.

Kitas rungtynes – paskutines Lietuvoje prieš 2018-ųjų sezoną – „Sūduva“ sužais Marijampolės „Arvi“ arenos manieže ketvirtadienį 17 val. su „Liepaja“. Vėliau komanda išvyks į 2 savaičių treniruočių stovyklą Turkijoje.