Kovoje su „Dinamo“ – lygiosios ir keturi 11 metrų baudiniai

Kovoje su „Dinamo“ – lygiosios ir keturi 11 metrų baudiniai

 

IMG_1976 (1280x853) - CopyMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai paskutines draugiškas rungtynes Kipre baigė lygiosiomis su Kijevo „Dinamo“ U-21 komanda. Šiame mače teisėjas paskyrė net keturis 11 metrų baudinius – tris į „Dinamo“ vartus ir vieną į „Sūduvos“. Deja, vieno iš smūgių M.Šoblinskui realizuoti nepavyko, o atkakli kova tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis.

 

„Sūduvos“ startinė sudėtis: D.Bartkus, P.Daukša (82‘ E.Puzara ), M.Ugge, G.Urba ( 60‘ D.Isoda ), M.Činikas, M.Šoblinskas, P.Kiselevskis ( 60‘ M.Grigaravičius ), K.Chvedukas, A.Brokas ( 46‘ V.Baranovskij ), A.Vaskela ( 75‘ M.Kardokas ), T.Radzinevičius (65‘ M.Kdouh ).

 

Šiame mače pirmą kartą pasirengimo cikle aikštėje pasirodė puolėjas Tomas Radzinevičius. Šios dienos rungtynėse nerungtyniavo nesunkią čiurnos traumą patyręs Dovydas Tumosa.

 

Mačo pradžioje Kijevo „Dinamo“ U-21 komanda parodė „Sūduvai“ labai drausmingą ir kokybišką futbolą. Pirmąsias 15 minučių veiksmas daugiausiai vyko „Sūduvos“ komandos pusėje. To pasekoje, po vieno iš „Dinamo“ kampinių varžovui atlikus smūgį galva kamuolys atsidūrė Marijampolės komandos vartų tinkle.

 

Įmušę įvartį Kijevo futbolininkai ne taip ilgai kontroliavo kamuolį ir tai leido „Sūduvai“ parodyti savo žaidimą.  18 rungtynių minutę rezultatą išlyginti galėjo Audrius Brokas, tačiau jo labai tikslų, bet nepakankamai stiprų smūgį už galinės linijos nukreipė „Dinamo“ vartininkas.

 

32 mačo minutę į už pražangą prieš Tomą Radzinevičių į Kijevo klubo vartus buvo paskirtas pirmasis 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Marius Šoblinskas.

 

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sūduva“ turėjo labai realų šansą išsiveržti į priekį. Po kampinio Tomas Radzinevičius turėjo šansą netrukdomas smūgiuoti į varžovų vartus, bet patikimai sužaidus legendinio Ukrainos klubo vartininkui rezultatas liko nepakitęs.

 

Antrajame rungtynių kėlinyje buvo galima išvysti, tai, kas futbole nėra dažnas reiškinys – 3 vienuolikos metrų baudinius per 45 minutes.

 

58 – ąją mačo minutę Karolį Chveduką baudos aikštelėje šiurkščiai sustabdžiusiam varžovui teisėjas skyrė pražangą, o nuo 11 metrų žymos vėl tiksliai mušė M.Šoblinskas.

 

Po dvidešimties minučių M.Šoblinskas galėjo pelnyti ir trečiąjį įvartį nuo 11 metrų žymos, tačiau tiek jo, tiek pakartotinį M.Kdouh bandymus atrėmė „Dinamo“ vartininkas.

 

Puikų šansą 87 – ąją mačo minutę turėjo jau minėtas M.Kdouh. Jis greitoje atakoje nusprendė neatiduoti perdavimo baudos aikštelės centre buvusiam Markui Kardokui, o atakuoti pats, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą ir rezultatas liko nepakitęs.

 

Per pridėtą laiką rungtynių arbitro ranka dar kartą parodė į 11 metrų žymą, tiesa, šįkart „Sūduvos“. Suteiktą galimybę užtikrintai realizavęs „Dinamo“ futbolininkas išplėšė savo komandai lygiąsias.

 

Tai buvo paskutinės Marijampolės „Sūduvos“ klubo rungtynės stovykloje Kipre.