Kovo statistiniai lyderiai – A. Živanovičius, V. Slavickas ir M. Beneta

Marijampolės „Sūduvos“ kovo mėnesio lyderiu pagal „InStat“ naudingumo balus tapo vidurio gynėjas Aleksandras Živanovičius.

Serbas per trejas kovą sužaistas „Optibet A lygos“ rungtynes iš viso surinko 763 balus, o arčiausiai jo buvo du krašto gynėjai – Vaidas Slavickas (722) ir Markas Beneta (721).

Per pirmąsias sezono rungtynes (pralaimėta „Panevėžiui“ 0:1) daugiausiai statistinių balų pelnė Semiras Kerla (255), o antrąją vietą pasidalino po 230 balų surinkę Giedrius Matulevičius ir Romainas Habranas.

Per rezultatu 2:0 laimėtas rungtynes su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ išsiskyrė A. Živanovičius (267), M. Beneta (267) ir Jevgenas Jefremovas (262).

1:0 laimėtas mačas su Kėdainių „Nevėžiu“ taip pat buvo geriausias A. Živanovičiui, pasiekusiam kol kas rekordinį šio sezono rodiklį „Sūduvai“ – 272 balus. Nežymiai nuo jo atsiliko Vaidas Slavickas (266) ir Nicolas Gorobsovas (263).

Po 3 turų „Optibet A lygoje“ 6 taškus turinti „Sūduva“ užima ketvirtąją vietą. Artimiausias rungtynes marijampoliečiai žais balandžio 2 d. 20 val. išvykoje su Gargždų „Banga“.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!