Kova dėl taurės baigta baudinių serijoje

Kova dėl taurės baigta baudinių serijoje

Per „Hegelmann LFF taurės“ turnyro ketvirtfinalio rungtynes Marijampolės „Sūduva“ namie baudinių serijoje pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ 5:6. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Per 120 min. iniciatyva ir kamuolio kontrolė beveik visą laiką priklausė „Sūduvai“, tačiau paversti ją pavojingomis progomis pavykdavo retai. Svečių vartininkui savo komandą teko gelbėti po Nicolas Gorobsovo ir Semiro Kerlos smūgių, o kitais atvejais marijampoliečiams trūko tikslumo arba jų smūgius blokuodavo gynėjai.

Vilniaus ekipa keletą kartą atsakė pavojingais tolimais smūgiais, tačiau nė karto kamuolys nebuvo pasiųstas į vartų plotą.

Baudinių serijoje pirmasis į virpstą kamuolį pasiuntė Jevhenas Jefremovas, tačiau į tai smūgiu į skersinį atsakė Josipas Tadičius. Lemtingu tapo septintasis marijampoliečių smūgis, kuriuo Semiras Kerla taip pat pataikė į vartų konstrukciją.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 26 d. 15 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Gargždų „Banga“. Tai bus „Optibet A lygos“ 30 turo mačas. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje.