Kontroliniame mače – pralaimėjimas

Marijampolės „Sūduva“ per trečiąsias kontrolines rungtynes nusileido „Kauno Žalgiriui“ 0:3 (0:0).

„Sūduvos“ komandoje rungtynes šiandien pradėjo Makis Giannikoglou, Vaidas Slavickas, Aleksandras Živanovičius, Justinas Januševskis, Tautvydas Burdzilauskas, Giedrius Matulevičius, Tomislavas Gomeltas, Olivier Rommensas, Levanas Mačarašvilis, Jevgenas Protasovas ir Kule Mbombo. Per pertrauką A. Živanovičių pakeitė Ernestas Burdzilauskas, vėliau į aikštę žengė Matas Miškinis (67 min. pakeitė J. Protasovą), Modestas Vainikaitis (73 min. pakeitė V. Slavicką), Žygimantas Baltrūnas (81 min. pakeitė L. Mačarašvilį) ir Simas Venckevičius (81 min. pakeitė G. Matulevičių).

Pirmajame kėlinyje aikštėje virė kontrolinėms rungtynėms nebūdingai kieta kova, kuri baigėsi net penkiomis geltonomis kortelėmis (įskaičiuojant įspėjimą „Sūduvos“ vyriausiajam treneriui Victorui Basadrei). Neapsieita ir be nuostolių – dėl traumos aikštę dar iki pertraukos paliko A. Živanovičius.

Aikštėje verdant kovai, kurti pavojingas progas abiems komandoms sekėsi sunkiai, o pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0.

Antrajame „Sūduvai“ brangiai kainavo dvi klaidos bandant pradėti atakas. Po to, kai buvo prarastas kamuolys, varžovai žaibiškai surasdavo geroje padėtyje buvusius komandos draugus, kurie stipriais smūgiai nepaliko vilčių marijampoliečių vartininikui 56 ir 73 min.

Tarp šių įvarčių 65 min. kauniečiai surengė dar vieną ataką, kurią pakartotinu smūgiu taip pat pavyko užbaigti nukreipiant kamuolį į vartus.

Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais vasario 10 dieną 18 val. su Gargždų „Banga“.