Komandą papildė du nauji žaidėjai, paliko M. Grigaravičius

Komandą papildė du nauji žaidėjai, paliko M. Grigaravičius

Marijampolės „Sūduva“ likus keletui dienų iki „Smscredit.lt“ A lygos čempionato pradžios sulaukė dviejų naujų žaidėjų, tačiau ateinančio sezonu metu „Sūduvoje“ neišvysime Mindaugo Grigaravičiaus. Marijampoliečių sudėtį papildė patyręs vartininkas Paulius Grybauskas ir saugas Ernestas Veliulis.

 

Trisdešimtmetis P. Grybauskas praėjusiame A lygos sezone gynė „Trakų“ vartus. 2014 metų A lygos čempionate 1 metro 88 centimetrų ūgio vartininkas sužaidė 12 rungtynių per kurias praleido 11 įvarčių.

 

Vartininkas profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo Vilniaus „Šviesos“ ekipoje. 2004 metais vartų sargas persikėlė į Panevėžio „Ekraną“, kuriame praleido du sezonus. 2007 metais naujasis „Sūduvos“ vartininkas pradėjo legionieriaus karjerą. Pirmuoju P. Grybausko klubu užsienyje tapo Galacio „Otelul“ (Rumunija), vėliau vartininkas rungtyniavo Baku „Neftci“ (Arzebaidžanas) ir Suvalkų „Wigry“ klubuose. 2012 metais futbolininkas persikėlė į Salihorsko „Šahter“ (Baltarusija), kur praleido vieną sezoną. Iš Baltarusijos P. Grybausko keliai pasuko į kaimyninę Latviją ir Rygos „Skonto“ klubą, po dviejų sezonų Latvijoje vartininkas sugrįžo į Lietuvą ir atstovavo „Trakus“.

 

P. Grybauskas yra rungtyniavęs Lietuvos U-21 rinktinėje. Naujasis „Sūduvos“ vartininkas šešis kartus gynė Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vartus.

 

Marijampoliečių sudėtį papildė ir saugas Ernestas Veliulis. 22 metų amžiaus futbolininkas į „Sūduvą“ atvyksta iš „Klaipėdos Granito“ komandos.

 

Praėjusiame „Smscredit.lt“ A lygos sezone „Kl. Granito“ lyderis sužaidė 23 rungtynes ir pelnė 10 įvarčių.

 

E. Veliulis yra rungtyniavęs Pakruojo „Kruojoje“, Rygos „Daugavoje“, Klaipėdos „Atlante“ ir „Klaipėdos Granito“ ekipose. Saugas yra sužaidęs 16 rungtynių atstovaudamas Lietuvos U-21 futbolo rinktinę.

 

„Sūduva“ pasipildžiusi dviem žaidėjais atsisveikino su M. Grigaravičiumi. Krašto saugas prie į Marijampolę atvyko praėjusiais metais ir 2014 metų „Smscredit.lt“ A lygos čempionate pelnė 7 įvarčius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

 

Futbolo klubas „Sūduva“ dėkoja M. Grigaravičiui už atsidavimą komandai ir linki visokeriopos sėkmės tolimesnėje karjeroje.