„Sūduvai” nepavyko iškovoti trijų taškų Klaipėdoje

Klaipėdos centrinis stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

„Klaipėdos Granitas” 1-1 Marijampolės „Sūduva”

58′ [0-1] K. Chvedukas

75′ [1-1] B. Ignatyev

Komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, V. Bagdanavičius, M. Ugge, D. Isoda (50′ T. Snapkauskas), M. Kovačevič (8′ M. Kdouh), V. Baranovskij (46′ M. Činikas), A. Vaskela, M. Šoblinskas, M. Grigaravičius, K. Chvedukas, T. Radzinevičius.

„Klaipėdos Granitas”: T. Norbutas, O. Tarasenko, O. Dmytrenko, D. Nakrošius, E. Veliulis, A. Ribokas, D. Galkevičius (45′ M. Zizilevs), R. Pilotas, A. Kurbangalijevas, B. Ignatyev (89′ R. Urbelis), R. Borusas (66′ A. Jurgelevičius).

Rungtynių pradžioje „Sūduva” žaidė aktyviau, daugiau kontroliavo kamuolį. „Klaipėdos Granitas” dažnai greitas marijampoliečių atakas stabdydavo pražangomis. Pirmas pavojingas momentas prie klaipėdiečių vartų kilo 10 minutę. Tomas Radzinevičius smūgiavo iš maždaug 17 metrų atstumo į apatinį vartų kampą, tačiau smūgį atrėmė vartininkas.

Įpusėjus pirmam kėliniui žaidimo eiga nekito. „Sūduva” ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingų atakų sukurti nepavykdavo. „Klaipėdos Granito” futbolininkai žaidė greitomis atakomis paremtą futbolą.

34 minutę klaipėdiečius išgelbėjo vartininkas. Tomas Radzinevičius baudos aikštelės prieigose atliko perdavimą Mindaugui Grigaravičiui, kurio pavojingą smūgį atrėmė vartininkas.

„Sūduvos” gynyba pirmame kėlinyje žaidė patikimai, išskyrus keletą kampinių „granitiečiai” pavojingų progų įvarčiui pasiekti neturėjo.

Besibaigiant pirmam kėliniui Valentin Baranovskij pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės krašto, tačiau ir vėl pagirtinai sužaidė „granitiečių” vartininkas.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 0:0.

53 minutę po Armino Vaskelos perdavimo pavojingai iš toli smūgiavo Maximiliano Ugge, tačiau legionieriaus stiprus smūgis skriejo greta virpsto.

58 minutę įvartis krito į „Klaipėdos Granito” vartus. Po „aštraus” Tomo Radzinevičiaus perdavimo Karolis Chvedukas vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

63 minutę po greitos marijampoliečių atakos kamuolį baudos aikštelėje turėjęs Tomas Radzinevičius perdavė kamuolį Mariui Činikui, kurio smūgį atmušė vartininkas.

Įmušusi įvartį „Sūduvos” komanda ir toliau kontroliavo žaidimo eigą, rengė ilgas atakas ir stengėsi branginti kamuolį, atlikti užtikrintus perdavimus.

75 minutę rezultatą išlygino „Klaipėdos Granitas”. „Sūduvos” gynėjus suklaidinęs ir nestipriai, tačiau labai tiksliai iš maždaug 11 metrų smūgiavo Boris Ignatyev.

82 minutę puikų reidą kraštu surengė Mindaugas Grigaravičius. Apžaidęs kelis varžovų gynėjus ir įsiveržęs į klaipėdiečių baudos aikštelę smūgiavo į vartus, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.

83 minutę iš maždaug 6 metrų smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Mohamad Kdouh, tačiau ir vėl fantastiškai sužaidė varžovų vartininkas.

Rungtynių pabaigoje „Sūduva” kilo į lemiamą vartų šturmą. Nuolat kūrė progas prie „Klaipėdos Granito” vartų, tačiau įvarčio įmušti vis nepavyko.

90 minutę greitos atakos metu Mohamad Kdouh veržėsi kraštu ir atliko gerą, žemą perdavimą į baudos aikštelę, bet Tomas Radzinevičius kamuolio nepasiekė.

Per likusį rungtynių laiką „Sūduvai” įmušti nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas – 1:1.