Kita sekmadienio rungtynių reikšmė

Kita sekmadienio rungtynių reikšmė

Marijampolės „Sūduvos“ rungtynės sekmadienį su Vilniaus „Žalgiriu“ lems ne tik A lygos pirmosios vietos po keturių ratų likimą, bet ir 5-ojo rato tvarkaraštį.

Po 4 ratų kovas 2017 metų A lygoje užbaigs dvi paskutiniąsias vietas užėmusios komandos – „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“. Tuo metu pirmasis šešetukas tęs kovą 5 rate, kurio tvarkaraštį nulems komandų išsidėstymas turnyro lentelėje po sekmadienio rungtynių.

Bene svarbiausia sekmadienio rungtynių pasekmė – paskutinių sezono rungtynių vieta. Lapkričio 19 dieną „Sūduva“ ir „Žalgiris“ susitiks tos komandos, kuri po 4 ratų bus 1-ojoje vietoje, aikštėje. Be to, antroji vieta jau spalio 25-26 dienomis keliaus į Klaipėdą ir susitiks su „Atlantu“, kai pirmosios lauks sąlyginai lengvesnė išvyka į 5-ąją vietą užėmusios komandos miestą – Jonavą arba Uteną.

Tad kviečiame visus aistruolius atvykti į „Arvi“ futbolo areną ir palaikyti „Sūduvą“ itin svarbioje kovoje!

Lemiamas IV rato rungtynes „Sūduva“ su Vilniaus „Žalgiriu“ žais spalio 22-ąją 14 val.  Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šį intriguojantį mačą bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!