Kelionė Europoje baigėsi Glazge

Kelionė Europoje baigėsi Glazge

Marijampolės „Sūduva“ per UEFA Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo rungtynes Glazge pralaimėjo „Celtic“ 0:3 (0:1) ir užbaigė savo šių metų žygį Europos taurių turnyruose.

Pirmosios rungtynės Marijampolėje prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 1:1.

Antroji dvikova prasidėjo panašiai kaip ir pirmoji – gausiomis „Celtic“ atakomis. Vis dėlto marijampoliečiai gerai gynėsi ir škotams nepavyko pelnyti įvarčio taip greitai.

Jis krito 27-ąją minutę, kai Leigh Griffithsas puikiai atliko baudos smūgį.

Vėliau „Celtic“ tęsė „Sūduvos“ vartų apgultį, ne kartą komandą nuo įvarčio turėjo gelbėti Ivanas Kardumas.

Lietuvos čempionams sunkiai sekėsi atsakyti savo išpuoliais. Vienintelį smūgį į škotų vartų plotą pirmajame kėlinyje atliko komandos Sandro Gotalas.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – škotai ir toliau dominavo, o „Sūduva“ bandė atsakyti kontratakomis.

Deja, apsiginti nepavyko dar dukart: 53 min. Callumas McGregoras padvigubino rezultatą, o 61 min. Kristofferis Ajeris įmušė ir trečiąjį Škotijos čempionų įvartį.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Sūduvai“ pavyko surengti keletą atakų, o pavojingiausios smaigalyje atsidūręs Julius Kaspаravičius, kaip ir prieš savaitę Marijampolėje, tolimu smūgiu privertė padirbėti „Celtic“ vartų sargą Craigą Gordoną.


JAU SEKMADIENĮ MARIJAMPOLĖJE – MŪŠIS SU VILNIAUS „ŽALGIRIU“ DĖL KELIALAPIO Į TAURĖS TURNYRO PUSFINALĮ! ĮSIGYKITE BILIETĄ IŠ ANKSTO, NESTOVĖKITE EILĖJE!