Kelionė Europoje baigėsi baudinių serija

Kelionė Europoje baigėsi baudinių serija

Marijampolės „Sūduva“ per UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos II etapo atsakomąsias rungtynes baudinių serijoje 3:4 pralaimėjo Čenstakavos „Rakow“ ir pasitraukė iš turnyro.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas, kaip ir pirmasis mačas Marijampolėje, baigėsi be įvarčių – 0:0.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas, kaip ir pirmasis mačas Marijampolėje, baigėsi be įvarčių – 0:0.

Aikštėje nuo pirmųjų minučių iniciatyvą valdė šeimininkai, tačiau ypatingo pavojaus sukurti jiems nesisekė. 40 min. Makiui Giannikoglou teko atremti smūgį į artimą vartų kampą, bet 49 min. „Sūduva“ atsakė gerokai pavojingesne ataka. Tuomet po Serge’o Nyuiadzi perdavimo iš dešiniojo krašto Jordanas N’Kololo mušė į vartus iš nedidelio atstumo, bet „Rakow“ vartininkas taip pat sugebėjo apginti savo vartus.

Pratęsimo pirmojo kėlinio metu baudos aikštelėje po baudos smūgio kamuolys dėkingai atšoko Aleksandrui Živanovičiui, tačiau serbas stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų.

„Rakow“ į tai atsakė dviem pavojingais smūgiais pratęsimo antrajame kėlinyje: 109 min. lenkų puolėjas galva nepataikė į vartus, o 120 min. kamuolys po Ivano Lopezo atlikto baudos smūgio atsimušė į virpstą.

Baudinių serijoje „Sūduvos“ pirmuosius 3 smūgius nepriekaištingai atliko Nicolas Gorobsovas, Aleksandras Makasis ir Xabi Auzmendi, tačiau Nicolas Taravelio ir Alexandro Gargalatzidžio smūgius atrėmė vartininkas. Tuo metu „Rakow“ žaidėjai įmušė visus pirmuosius savo 4 baudinius ir šventė pergalę.