Kėdainiuose – pergalė 3:0

„Optibet A lygos“ 33-iajame ture Marijampolės „Sūduva“ svečiuose nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ 3:0 (2:0).

Alyga.lt

„Sūduva“ nuo susitikimo pradžios turėjo iniciatyvą savo rankose ir jau 10 minutę išsiveržė į priekį. Xabi Auzmendi puikiu perdavimu iš aikštės gilumos išvedė į baudos aikštelę Serge‘ą Nyuiadzi, kuris nuginklavo prieš jį likusį vartininką Robertą Granauską.

„Nevėžis“ varžovų nervus bandė tampyti kontratakomis. Vienoje iš jų Karolis Rukuiža neišnaudojo puikios galimybės, kai „antrajame aukšte“ įveikė varžovą, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

Antrajame kėlinyje Marijampolės futbolininkai turėjo iniciatyvą savo rankose, bet ilgą laiką „Nevėžio“ gynyba jiems sukurti pavojingų progų neleido. Visgi ledai buvo pralaužti 71 minutę – Jevgenas Jefremovas puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos užsuko kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Po kelių minučių „Sūduva“ pavertė rezultatą triuškinamu. Šį kartą atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė S. Nyuiadzi, kuris pasinaudojo tolimu Nicolas Gorobsovo perdavimu ir smūgiu pažeme įveikė vartininką. Prancūzas įsirašė aštuntąjį įvartį šiame sezone.

„Sūduva“ (66 tšk.) šventė pergalę, kuri leido bent iki šeštadienio vakaro vienu tašku aplenkti Vilniaus „Žalgirį“.