„Kauno Žalgirio“ treneris: „Kiekvienas žaidėjas „Sūduvoje“ aiškiai žino, ką turi daryti“

„Kauno Žalgirio“ treneris: „Kiekvienas žaidėjas „Sūduvoje“ aiškiai žino, ką turi daryti“

„Kauno Žalgirio“ treneris Johnatanas McKinstry po savo komandos pralaimėjimo Marijampolėje „Sūduvai“ 0:5 teigė, kad jo auklėtiniai gerai žaidė taktiškai, tačiau nebuvo pasirengę mesti iššūkį šeimininkams dėl didelio fizinių galimybių ir patirties skirtumo.

„Mes vis dar esame komandos vystymo stadijoje, gal tik 2-3 žaidėjai starto sudėtyje buvo vyresni nei 23 metų, – po rungtynių kalbėjo Šiaurės airis. – „Sūduva“ šuo metu A lygoje tokioje vietoje ir taip pasirodė Europos lygoje, nes komanda sudaryta iš 27-30 metų žaidėjų, kurie yra subrendę vyrai, turintys 10 metų profesionalaus futbolo patirtį. Buvo akivaizdžiai matyti, kad fizine prasme tai buvo berniukų rungtynės su vyrais. Tiesą sakant, mes žinojome, kad su tuo susidursime, stengėmės prisiderinti taktiškai ir didžiąją laiko dalį mums visai neblogai sekėsi. Tačiau tiesiog negalėjome prilygti „Sūduvai“ fiziškai. Po keleto dienų susitiksime vėl, todėl reikės ieškoti naujų sprendimų. Žinome, kad žaidėjai per keletą dienų netaps pėda aukštesni, todėl reikės padaryti viską, ką galime.“

Treneris pažymėjo, kad, jo nuomone, „Sūduva“ turi savo žaidimo stilių ir yra labai efektyvi.

„Kiekvienas žaidėjas „Sūduvoje“ žino, ką jis turi daryti, kiekvieno rolė yra aiškiai apibrėžta. Kai esi aukštose vietoje lygoje, taip pasirodai Europos lygoje, gauni prizinį fondą, kuris leidžia kviestis būtent tokius žaidėjus, kokių reikia tavo žaidimo stiliui. „Sūduva“ šioje srityje atliko labai gerą darbą. Jie aiškiai turi planą, kaip nori žaisti, ir ieško žaidėjų būtent tam planui. Kai „Sūduva“ atlieka keitimus, matai, kad aukštą žaidėją keičia dar aukštesnis. Juokavome su vienu iš klubo direktorių, kad ši „Sūduvos“ komanda puikiai tiktų ir regbio čempionatui, jei kalbėtume apie fizines savybes. Tačiau „Sūduvos“ sėkmę lemia ne tik fizinės galimybės, tai yra tiesiog gero lygio komanda. Tą galima pamatyti ir situacijose, kai buvo pelnyti įvarčiai. Mes taip pat turėjome progų, bet neįmušėme. Jauniems žaidėjams gal trūko pasitikėjimo atsidūrus prieš vartus ir mes progomis nepasinaudojome. Tuo metu „Sūduva“ panašiose situacijose įmušdavo. Tą skirtumą ir sukuria 5-10 metų patirties skirtumas.“

„Sūduva“ artimiausias rungtynes žais spalio 14-ąją išvykoje su tuo pačiu „Kauno Žalgiriu“.

Spalio 17-ąją marijampoliečiai dar žais išvykoje su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!