Kaune – pralaimėjimas paskutinę akimirką

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 34-ojo turo rungtynėse išvykoje 1:2 (0:1) nusileido Kauno raj. „Hegelmann Litaeun“ komandai.

„Sūduva“ rungtynių pradžioje daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Hegelmann Litaeun“ startavo efektyviau ir jau 5 minutę išsiveržė į priekį. Po Naurio Petkevičiaus perdavimo į baudos aikštelę prasmukęs Levanas Mačarašvilis tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą

Iki pertraukos marijampoliečiams žaidimas puolime nesiklijavo, tuo metu šeimininkai nepasinaudojo keletu galimybių padidinti skirtumą.

Po pertraukos „Sūduva“ sustiprino veiksmus atakoje ir 58 minutę išlygino rezultatą. Jevgenas Jefremovas iš dešiniojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, ten Aleksandras Makasis galva permetė kamuolį kairiojo virpsto link, o perdavimo sulaukęs Xabi Auzmendi iš arti nuginklavo vartininką.

Svečiai per likusią rungtynių dalį dominavo aikštėje ir ieškojo galimybių pelnyti pergalingą įvartį, tačiau „Hegelmann Litaeun“ sutankino gynybą ir dovanų varžovams nedalino.

Per pridėtą laiką prie abiejų vartų komandos turėjo puikias progas įmušti, bet paskutinį žodį tarė kauniečiai. Paskutinę rungtynių minutę kontratakoje L. Mačarašvili atliko perdavimą priešais vartus išnirusiam Kyle‘ui Spence‘ui, o šis nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus.

67 taškus savo sąskaitoje turinti „Sūduva“ po šio mačo išliko antrojoje turnyro lentelės pozicijoje. Kitas rungtynes marijampoliečiai žais lapkričio 20 d. 17 val. namie su Telšių „Džiugu“.