K. Laukžemis: „Žengiau žingsnelį į priekį“

K. Laukžemis: „Žengiau žingsnelį į priekį“

48

Prie Marijampolės „Sūduvos“ prieš keletą dienų prisijungė jaunas puolėjas Karolis Laukžemis. Iš uostamiesčio kilęs futbolininkas sezoną pradėjo „Klaipėdos granito“ ekipoje, kurioje per 18 sužaistų rungtynių pelnė 7 įvarčius.

 

23 metų amžiaus futbolininkas neslėpė, kad „Sūduva“ jo paslaugomis domėjosi jau kurį laiką. Tai tapo pagrindiniu faktoriumi, kodėl K. Laukžemis pasirinko būtent Marijampolės ekipą.

 

„Jau kurį laiką „Sūduva“ manimi domėjosi, taip pat turėjau pasiūlymų ir iš kitų klubų, tačiau „Sūduva“ parodė didžiausią susidomėjimą, tad nusprendžiau, kad tikslingiausias žingsnis būtų papildyti Marijampolės ekipą.“

 

2015 metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionate K. Laukžemis su 7 pelnytais įvarčiais buvo rezultatyviausias žaidėjas „Klaipėdos granite“. Puolėjas dėkojo už pasitikėjimą „Kl. granito“ treneriams bei džiaugėsi į priekį žengtu žingsniu.

 

„Prieš sezoną daug dirbau, ruošiausi čempionatui ir tai davė vaisių. Noriu padėkoti „Klaipėdos granito“ vyriausiajam treneriui Gediminui Jarmalavičiui, kuris tikėjo manimi, padėjo išnaudoti mano stipriąsias puses bei atgauti sportinę formą. Džiaugiuosi, kad prisijungiau prie stiprios komandos ir žengiau žingsnelį į priekį.“

 

K. Laukžemis atstovaudamas „Klaipėdos granitui“ du kartus žaidė prieš „Sūduvą“, o keturioliktojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse pasiuntė kamuolį į Džiugo Bartkaus ginamus vartus. Futbolininkas pasakojo, kad žaisti prieš „Sūduvą“ visada sunku bei gyrė Marijampolės ekipos demonstruojamą žaidimo stilių.

 

„Rungtyniauti prieš „Sūduvą“ būdavo labai sunku. Marijampolės ekipa – puikiai organizuota, demonstruoja akiai patrauklų atakuojantį futbolą, tad ir žaisti prieš „Sūduvą“ niekada nebūdavo lengva.“

 

„Nemanau, kad užimama penktoji vieta atspindi komandos pajėgumą. „Sūduva“ turėtų pretenduoti į prizines pozicijas ir tai turime įgyvendinti per antrąją „Smscredit.lt A lygos“ čempionato pusę.“ – teigė K. Laukžemis.

 

Marijampolės ekipą papildęs puolėjas pasakojo, jog konkurencijos tarp puolėjų nebijo bei tikisi sulaukti patarimų iš patyrusio Tomo Radzinevičiaus.

 

„Konkurencija skatina tobulėjimą, to tikrai nebijau. Taip pat manau, kad T. Radzinevičiaus patirtis, man kaip puolėjui, bus labai naudinga ir šis patyręs žaidėjas patarimų man negailės.“