K.Laukžemio komentaras prieš akistatą su Vilniaus „Žalgiriu”

K.Laukžemio komentaras prieš akistatą su Vilniaus „Žalgiriu”

IMG_0572

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubas šiuo metu demonstruoja geresnį žaidimą, negu čempionato pradžioje. „Sūduvos” komanda per paskutines penkerias čempionato rungtynes iškovojo 4 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir taškų neprarado trejuose mačuose iš eilės. Tuo tarpu pirmojo rato dvikovoje Vilniuje prieš „Žalgirį”, „Sūduva” buvo labai arti pergalės.

 

„Sūduvos” puolėjas Karolis Laukžemis pasidalino savo mintimis prieš akistatą su Vilniaus „Žalgiriu”.

 

 

” Po rungtynių su „Atlantu” nuotaikos manau pakylėtos, taip pat išėjome treniruotis ant žolės, todėl visi patenkinti ir su didele motyvacija dirba. Ruošiamės akistatai su „Žalgiriu” kaip ir kiekvienom rungtynėm, nesvarbu ar tai „Žalgiris” ar kita komanda ir tikimės kovoti tik dėl pergalės” – apie „Sūduvos” klubo nuotaikas kalbėjo K.Laukžemis.

 

 

Kalbėdamas apie netikėtai sunkią Vilniaus ‘Žalgirio” sezono pradžią, K.Laukžemis teigė, kad ” visoms komandoms nėra lengva rungtyniauti, todėl manau, kad kaip deklaravo prieš sezoną, kad „Žalgiris” nepralaimės nei vienerių rungtynių, tai buvo nepasiekiamas tikslas. Su visom komandom reikia žaisti, todėl aš nemanau, kad pas „Žalgirį” juntama kažkokia tragedija, tiesiog jiems nepavyko iškovoti kai kurių taškų, bet visos komandos manau taškus barstys.”

 

 

K.Laukžemis tikino, kad namų aikštė ir sirgaliai bus pagrindinis stimulas ir pranašumas rytojaus akistatoje prieš Vilniaus „Žalgirį”.