K.Chveduko komentaras prieš akistatą su „Trakais”

K.Chveduko komentaras prieš akistatą su „Trakais”

chvedas

 

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas vyksta į pažįstamą varžovų teritoriją. Gegužės 7 dieną, 17:00 valandą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione, Vilniuje, Marijampolės „Sūduvą” susitiks su čempionato lyderiais – „Trakų” klubu. „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas pasidalino savo mintimis prieš akistatą su „Trakų” ekipa.

 

 

Karolis Chvedukas kalbėdamas apie savo sveikatą bei fizinę formą teigė, kad po truputį įgauna norimą fizinę kondiciją bei žaidimo pojūtį.

 

 

„Manau truputį po truputį įsivažiuoju, dirbu kiekvienoje treniruotėje, su laiku manau pasieksiu optimalią formą. Nemanyčiau, kad esu pačiame formos pike, bet ateityje viskas bus gerai”

 

 

„Po pirmo rato padarėme išvadas ir manau antrajame rate visai mums neblogai sekasi, renkame taškus prieš pirmo ketverto komandas. Todėl šiuo metu nuotaikos geros, darbingos ir žiūrime į ateitį”  – apie „Sūduvos” klubo žaidimo kokybės pakilimą kalbėjo K.Chvedukas.

 

 

„Reikia padaryti išvadas po kiekvienų pralaimėtų rungtynių, manau kad mes jas padarėme ir padarėm teigiamas. Rytoj vyksime į dvikovą ir atiduosime visas jėgas” – apie išmoktas naudingas pamokas, nepaisant pralaimėjimo „Trakams” LFF taurės pusfinalyje, kalbėjo „Sūduvos” saugas.

 

 

Pasak K.Chveduko „rytoj lauks sunkios ir atkaklios rungtynės”, nes abi komandos sieks įrodyti savo pranašumą ir iškovoti svarbius taškus turnyrinės lentelės atžvilgiu.