K. Chvedukas: „Pastangos atsipirko ir iškovojome tris taškus“

K. Chvedukas: „Pastangos atsipirko ir iškovojome tris taškus“

Chvedukas

 

Marijampolės „Sūduva“ po dviejų rungtynių iš eilės iškovojo pergalę. „Sūduviečiai“ atsitiesė po praleisto įvarčio ir 2:1 įveikė namuose žaidusią Pakruojo „Kruoją“. Marijampolės ekipos gretose pasižymėjo rezultatą išlyginęs Karolis Chvedukas ir komandą į priekį išvedęs Tomas Radzinevičius.

 

Rungtynės Pakruojyje vyko esant dideliam karščiui, to neslėpė ir spaudos konferencijoje kalbėjęs „Sūduvos“ strategas Aleksandras Veselinovičius.

 

„Labai sunkios rungtynės. Pirmiausia, noriu iš visos širdies pasveikinti savo futbolininkus, kurie labai sudėtingomis sąlygos sugebėjo atlaikyti keletą varžovų – orą ir nuovargį. Tai buvo trečios rungtynės per devynias dienas. Sugebėjome įveikti labai gerai organizuotą „Kruojos“ komandą. Akivaizdu, jog dėl kolegos darbo ši ekipa atrodo gerokai rimčiau. Buvo sunkus pirmas kėlinys, nes jautėsi nuovargis. Varžovas pirmavo ir tai buvo dar vienas stresas, bet „Sūduva“ jau ne pirmose rungtynėse įrodė, kad gali atlaikyti didelį spaudimą ir persverti rezultatą.“

 

Išlyginamojo įvarčio autorius Karolis Chvedukas džiaugėsi pergale ir tuo, jog įvartį praleidusi komanda nepalūžo. Kaip pagrindinį pergalės aspektą saugas įvardino komandinę dvasią.

 

„Rungtynės buvo sunkios, varginančios, nes orai nekokie – karšta. Aikštė buvo labai „sunki“. Malonu, kad sukovojome, pasiekėme pergalę. Mes daugiau kontroliavome kamuolį, praleidome kuriozinį, greitą įvartį – išmušė gal šiek tiek iš vėžių. Ačiū Dievui, kad greitai sugebėjome pelnyti išlyginamąjį įvartį. Esminis momentas, kad visi vyrai stengėsi. Sukovojome ir vežamės tris taškus namo. Malonu, kada laimi komanda.“