K.Bilinski: „Norime pratęsti pergalių seriją”

K.Bilinski: „Norime pratęsti pergalių seriją”

 

VMFD „Žalgiris“ komandai prieš antradienį LFF stadione įvyksiančią dvikovą su Marijampolės „Sūduva“ optimizmo suteikia rezultatyvus žaidimas – „SMScredit.lt A lygos“ lyderiai Lietuvos čempionate per 15 turų pelnė net 45 įvarčius, į savo vartus praleido vos 6.

 

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komandos atstovai rezultatyvumu išsiskyrė ir pirmajame tarpusavio mače su „Sūduva“, kurį žaliai balti Marijampolėje laimėjo 5:0.

 

„Nežiūrėkime į rezultatą. Tai nebuvo lengvos rungtynės. Antradienį mūsų vėl laukia sunkus darbas”, – sako vieną iš penkių įvarčių tuomet mušęs vilniečių puolėjas Kamilis Bilinskis. – Šiuo metu esame geros sportinės formos. Rungtynes dažniausiai laimime didele persvara. Norime pratęsti šią sėkmingą seriją.”

 

Nors „Žalgiris“ A lygoje laimėjo pastaruosius penkis susitikimus, varžovams mušė vidutiniškai po daugiau nei 5 įvarčius, reiklusis ekipos strategas Marekas Zubas tikisi iš savo auklėtinių dar kokybiškesnio žaidimo.

 

 

„Esu tikras, kad „Sūduvos“ futbolininkai bus kupini sportinio pykčio ir norės mums atsirevanšuoti. Turime būti nusiteikę kautis nuo pirmos iki paskutinės minutės. Manau, kad pertraukos metu marijampoliečiai sustygavo savo žaidimą ir Vilniuje sieks pergalės.”

 

„Nemanau, kad šiuo metu esame visiškai išnaudoję savo potencialą. Tikiu, kad galime žaisti geriau. Komanda privalo patobulinti kai kuriuos taktinius elementus. Aikštėje vis dar pasitaiko nesusipratimų. Jų turi nelikti.”

 

Negalime sau leisti atsipalaiduoti taip, kaip dvikovos su „Banga“ antrajame kėlinyje. Mes sukuriame daug progų, bet nesugebame didžiosios jų dalies paversti įvarčiais. Jau dabar ruošiamės Europos lygai, kurioje vargu ar turėsime 7-8 geras progas pasižymėti. Būtina nuolatinė koncentracija ir susitelkimas. Tai antradienį noriu matyti visų rungtynių metu“, – teigia žalgiriečių treneris.

 

zalgiris-vilnius.lt inf.  V.Knyzelio nuotrauka.