Jonavoje pelnyti dar 3 svarbūs taškai

A lygoje pirmaujantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės kai sekmadienį atidėtose 24 turo rungtynėse svečiuose rezultatu 2:1 įveikė „Jonavos“ komandą.

„Sūduva“ nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir ėmė spausti jonaviškius, kurie rėmėsi kontratakomis.

Čempionato lyderiai irgi negalėjo pasigirti gera progų realizacija. Iš pradžių pavojingą Danielio Offenbacherio smūgį atrėmė vartininkas Lukas Paukštė, Riginio Cicilia iš toli pataikė į skersinį, o į atakos smaigalį išvestam Andro Švrljugai smūgiuojant galva pristigo tikslumo.

Sūduviečiai ledus pralaužė paskutinę pirmojo kėlinio minutę. Po tolimo Gersono Acevedo smūgio rikošetu atšokęs kamuolys įskriejo į „Jonavos“ vartus – 0:1.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje svečiai patyrė šaltą dušą. Vos prasidėjus kėliniui, jonavietis Vilius Armnavičius nepasinaudojo puikia progos, kai jo smūgiuotą kamuolį sugavo „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas. 48 minutę V. Armanavičius pasitaisė, kai po Emi Djabrailovo perdavimo iš arti nukreipė kamuolį į vartus – 1:1.

Po to „Sūduva“ vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. Sužaidus valandą dar vieną galimybę turėjo A. Švrljuga, bet kroatui nepavyko smūgis vienu lietimu.

Marijampolės futbolininkai vėl išsiveržė į priekį 68 minutę, kuomet Tautvydas Eliošius baudos aikštelėje pargriovė Guilherme Finklerį. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Sandro Gotalas – 1:2.

Per likusias minutes „Sūduva“ išsaugojo pergalingą rezultatą, kuris leido padidinti pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“ iki 5 taškų ir užsitikrinti pirmąją vietą prieš penktojo rato pradžią. Tai reiškia, kad sezonas „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ mūšio lapkričio viduryje bus užbaigtas Marijampolėje.

Ketvirtąjį ratą marijampoliečiai užbaigs spalio 24 dieną 18 val. rungtynėmis namie su „Kauno Žalgiriu“.