J. Tadičius: „Tokia pergalė labai naudinga pradedant lemiamų kovų etapą“

J. Tadičius: „Tokia pergalė labai naudinga pradedant lemiamų kovų etapą“

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Josipas Tadičius per rungtynes su Vilniaus „Riteriais“ pelnė 4 įvarčius ir A lygos rezultatyviausių žaidėjų sąraše pasivijo Hugo Videmont iš Vilniaus „Žalgirio“. Abu futbolininkai dabar yra pelnę po 10 įvarčių.

A lygos turnyro lentelėje „Sūduva“ po 16 rungtynių turi 38 taškus, o vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidęs „Žalgiris“ – 36.

Per 17 turo rungtynes marijampoliečiai savo aikštėje nugalėjo „Riterius“ net 7:1. Pasak „pokerio“ autoriaus J. Tadičiaus toks laimėjimas komandai buvo labai svarbus psichologiškai.

„Po rungtynių atrodo, kad viskas buvo lengva, bet iš tikrųjų buvo labai svarbu, kad itin anksti pavyko pelnyti įvartį. Varžovai tuomet turėjo bandyti kažką keisti, mums tai buvo naudinga, – sakė J. Tadičius. – Mums tai, be abejo, buvo geros rungtynės. Savo įvarčiais džiaugiuosi, bet svarbiausia buvo sėkmingai sugrįžti į A lygą po iškritimo iš Europos taurių turnyrų. Tokia pergalė pridės mums pasitikėjimo, kitų rungtynių lauksime geros nuotaikos.“

Per rungtynes su „Riteriais“ puolėjas mušė 11 metrų baudinį, nors įprastai šią užduotį atlieka Mihretas Topčagičius. Kolegos tuo metu nebuvo aikštėje, o J. Tadičiui tai buvo pirmasis toks išbandymas po baudinių serijos Taline, kai jam nepavyko įmušti į Estijos čempionų vartus.

„Futbole taip atsitinka. Aš savimi pasitikiu, todėl ėjau mušti baudinio nedvejodamas“, – sakė kroatas.

Aikštėje labai daug juodo darbo atliekantis, bet dideliu rezultatyvumu įprastai neišsiskiriantis, puolėjas nusišypsojo paklaustas, kada pastarąjį kartą įmušė 4 įvarčius per vienerias rungtynes.


SPALIO 4 D. 14 VAL. SŪDUVOS KARŠTO DERBIS: MARIJAMPOLĖS „SŪDUVA B“ – KYBARTŲ „SVEIKATA“


„Tikriausiai kokiose nors kontrolinėse rungtynėse, – svarstė J. Tadičius. – Šį kartą turėjome daug progų, „Riteriai“ buvo praradę ūpą, tad nebuvo pati sunkiausia užduotis.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais šeštadienį 17 val. išvykoje su „Panevėžiu“.

„A lygoje mums beliko sužaisti 4 rungtynes, visos jos bus labai svarbios kovoje dėl čempionų titulo. Kiekvienas mačas bus kaip finalas, tad turime būti 100 proc. susikaupę ir stengtis laimėti juos visus“, – tvirtino J. Tadičius.