J. Tadičius: „Pademonstravome kovotojų charakterį“

J. Tadičius: „Pademonstravome kovotojų charakterį“

Marijampolės „Sūduvai“ abu įvarčius per pergale 2:1 Vilniuje pasibaigusias rungtynes su „Riteriais“ pelnęs Josipas Tadičius sako, kad komanda aikštėje jaučiasi vis tvirčiau.

„Rungtynės buvo sunkios, buvome net atsilikę 1 įvarčiu. Tačiau vėl, jau nežinau kurį kartą šį sezoną, pademonstravome charakterį, padėjo mūsų sukaupta patirtis, komandos kokybė. Kovėmės iki paskutinės akimirkos, sugrįžome į rungtynes ir jas laimėjome. Tai – mums labai svarbūs 3 taškai“, – apie rungtynes Vilniuje sakė puolėjas.

„Riteriai“ išsiveržė į priekį 27 min., kai vienas jų žaidėjas, atlikdamas perdavimą į baudos aikštelę, pataikė į „Sūduvos“ gynėjo ranką ir buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Tačiau 43 min. po Andro Švrljugos pakelti kampinio J. Tadičius smūgiu galva rezultatą išlygino, o 87 min. po to paties komandos draugo perdavimo įspūdingu smūgiu per save išplėšė pergalę.

Be to, antrajame kėlinyje puolėjas kartą pataikė į skersinį, o dar vienoje atakoje, išbėgęs vienas prieš „Riterių“ vartininką, nesugebėjo jo įveikti.

„Kartais taip būna futbole. Nepasinaudojau keletu puikių progų įmušti, todėl džiaugiuosi, kad pavyko tas smūgis rungtynių pabaigoje, – kalbėjo J. Tadičius. – Išbėgęs vienas prieš vartininką, turi daug pasirinkimų, kartais pasirenki teisingai, kartais – ne. O toje situacijoje, kai pavyko įmušti, yra tik vienas būdas atlikti smūgį, tad muši ir viskas.“

A lygoje po 12 turų marijampoliečiai turi 29 taškus ir 3 taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“. „Sūduvos“ persvara prieš konkurentus yra sumažėjusi, tačiau po rungtynių su „Riteriais“ komandos vyriausiasis treneris Saulius Širmelis sakė, kad jo auklėtiniams tai buvo tikriausiai geriausios šio sezono rungtynės.Šį sezoną „Sūduvai“ A lygoje beliko sužaisti 4 namų rungtynes! Dvejos iš jų – jau visai netrukus, o dėl leidžiamo žiūrovų skaičiaus ribojimo bilietų bus galima įsigyti labai ribotą kiekį. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis jau dabar!

⚽️2020-08-02 17:00 „Sūduva“ – „Panevėžys“

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“„Manau, kad taip, tikriausiai tai buvo mūsų geriausios rungtynės, – sutiko J. Tadičius. – Jaučiamės gerai, o pergalė Vilniuje suteikė įkvėpimo ateičiai. Aikštėje pademonstravome, kad visi kaunamės vienas už kitą, kad yra gera komandinė dvasia, ir pasiekėme savo. „Riteriai“ yra gera komanda, jos tiesiog taip neįveiksi.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais namie rugpjūčio 2 d. 17 val. su „Panevėžiu“. Futbolo gerbėjai gali įsigyti išankstinius bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.