J. Protasovas: „Komandoje kasdien jaučiuosi vis geriau“

J. Protasovas: „Komandoje kasdien jaučiuosi vis geriau“

Pasirengimą 2022 metų sezonui tęsiančios Marijampolės „Sūduvos“ naujokas ukrainietis Jevgenas Protasovas sako, kad pirmieji įspūdžiai apie komandą yra geri, o jis pats joje kiekvieną dieną jaučiasi vis geriau.

„Agentas bendravo su klubu, suderino sąlygas, man viskas tiko, todėl čia ir atsiradau“, – lakoniškai atvykimo į „Sūduvą“ istoriją atpasakojo 24 metų krašto saugas.

Beveik visada futbolininkai, prieš vykdami į naują klubą, naują šalį, susiranda kokį nors tos šalies realijas išmanantį kolegą ir pasistengia gauti informacijos apie savo galimą naują darbo vietą iš pirmų lūpų. Vis dėlto J. Protasovas teigė, kad nebendravo su jokiu Lietuvoje žaidusiu ukrainiečiu ir nieko apie „Sūduvą“ ar šalies futbolą neklausinėjo.

„Apie „Sūduvą“ jau buvau girdėjęs, mane labiausiai domino, kad klubas yra ambicingas, maksimalios užduotys keliamos ir Lietuvos čempionatui, ir Europos konferencijų lygai. Man tai tinka, todėl ir esu čia“, – tvirtino futbolininkas.

Krašto saugas teigė po truputį atrandantis savo vietą ekipoje ir neabejojantis, kad netrukus viskas bus tik geriau.

„Po truputį adaptuojuosi, ačiū vaikinams, kurių dauguma moka rusų kalbą, padeda apsiprasti. Komandos draugai visi geri, kažkas padeda treniruočių procese, kažkas – buityje. Man viskas tinka, jaučiuosi čia vis geriau ir geriau, – kalbėjo J. Protasovas. – Kalbant apie futbolą, visas žaidimas „Sūduvoje“ vyksta per perdavimus, žaidimas kombinacinis futbolas. Man toks futbolas tinka ir patinka, kol kas treniruojuosi, bandau prisitaikyti, o toliau bus matyti.“

„Sūduvoje“ ukrainietis debiutavo per kontrolines rungtynes su Suvalkų „Wigry“. Mačas buvo pralaimėtas 0:1, tačiau krašto saugas įžvelgė teigiamų dalykų.

„Ir treniruotėse, ir rungtynėse turime daug jaunimo, kuris tokiuose mačuose tobulėja, žaisti negalėjo keletas vyresnių futbolininkų, tačiau kontrolinėse rungtynėse tai nėra svarbiausia, – sakė J. Protasovas. – Manau, to mačo antrasis kėlinys mūsų komandai buvo geresnis, pagerėjo kamuolio kontrolė. Pritrūko gerų sprendimų atakų baigiamojoje stadijoje, smūgių, tačiau bendrai viskas atrodė neblogai. Kontroliavome žaidimą, turėjome iniciatyvą, trūko tik geresnio atakų užbaigimo.“

Antrąsias kontrolines rungtynes Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže „Sūduva“ žais sausio 30 d. (sekmadienį) 14 val. su Telšių „Džiugu“.


BILIETAI Į RUNGTYNES
2022 metų „Sūduvos“ abonementai (35€; vasario 1 d. kaina didės)
Sausio 30 d. 14:00 „Sūduva“ – Telšių „Džiugas“ (3-5€)