J. De Nooijeris: „Pirmieji įspūdžiai – puikūs“

J. De Nooijeris: „Pirmieji įspūdžiai – puikūs“

Marijampolės „Sūduvos“ naujokas olandas Jeremy De Nooijeris prieš kelionę į Lietuvą konsultavosi su mūsų šalį jau pažinusiais tautiečiais – Rigino Cicilia ir Donovanu Slijngardu.

Anksčiau „Sūduvos“ naujokas rungtyniavo Roterdamo „Sparta“, Sofijos „Levski“ ir Tiraspolio „Sheriff“ komandose.

„Prieš 2 savaites nutraukiau sutartį su „Sheriff“, dairiausi naujo klubo, o „Sūduva“ manimi susidomėjo. Džiaugiuosi dėl to, noriu vėl žaisti, todėl ir atvykau, – sakė naujasis Lietuvos čempionų saugas. – Apie klubą iki šiol beveik nieko nežinau, tačiau žinojau apie šalį dėl Vilniaus „Žalgiryje“ žaidžiančio Donovano Slijngardo. Su juo mes kartu žaidėme Olandijoje, tad jis man papasakojo apie Lietuvą, A lygą. Atsiliepimai buvo teigiami.“

J. De Nooijeris atstovauja Kiurasao rinktinei, nes iš šios salos yra kilusi jo močiutė. „Sūduvoje“ pernai rungtyniavo kitas Kiurasao atstovas – Rigino Cicilia. Su juo marijampoliečių naujokas taip pat susisiekė.

„Mes nebuvome pažįstami, tačiau, kai sužinojau, kad jis yra iš Kiurasao, žaidė Olandijoje, susisiekėme ir šiek tiek pasikalbėjome. Jis labai teigiamai atsiliepė apie klubą, jam čia patiko“, – pasakojo J. De Nooijeris.

Pirmieji futbolininko įspūdžiai iš Marijampolės – taip pat teigiami.

„Miestas gražus, komanda priėmė puikiai, todėl viskas yra puiku, – kalbėjo olandas. – Noriu žaisti kuo daugiau, prisidėti prie pergalių ir labai norėčiau pasiekti ką nors gražaus – gal pavyks prasimušti į Europos taurių turnyrų grupių etapą? Tai būtų nuostabu.“