Įvarčių fiestoje Vilniuje pelnytas taškas

Įvarčių fiestoje Vilniuje pelnytas taškas

„TOPsport A lygos“ 2-ojo turo atomazgoje sirgaliai išvydo įspūdingą akistatą tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Po itin atkaklios ir permainingos kovos komandos pasidalino po tašką – 3:3 (2:1).

Marijampoliečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes. 12-ąją minutę Artiomas Fiodorovas pasinaudojo neužtikrintu „Žalgirio“ vidurio gynėjų žaidimu ir stipriu smūgiu pelnė pirmą įvartį.

Vis dėlto po 12 minučių po Joelio Bopesu smūgio kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Maža to, kėliniui artėjant į pabaigą po pakelto kampinio pasižymėjo Giedrius Matulevičius, kai po saugo smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį ir kirto vartų liniją. Toks sprendimas buvo priimtas po VAR peržiūros.


„Sūduva“ nepasidavė ir antrame kėlinyje pati atsakė dviem įvarčiais. 58-ąją minutę A. Fiodorovo perdavimą įvarčiu pavertė Rokas Filipavičius, o 76-ąją minutę Aivarui Emsiui asistavo Ernestas Burdzilauskas. Tiesa, jau po 5 minučių svečiai neapsigynė nuo kampinio ir G. Matulevičius džiaugėsi dubliu.

Per likusį laiką iš rungtynių buvo pašalintas Marijampolės klubo vyr. treneris Dovydas Lastauskas, dėkingomis galimybėmis išplėšti savo komandai pergalę nepasinaudojo Liviu Antalis ir Ovidijus Verbickas.

Po 2-ojo turo žalgiriečiai turi 4 taškus, o „Sūduvos“ kraityje – 2 taškai.