Į „Sūduvą“ atvyksta R.Filipavičius

Į „Sūduvą“ atvyksta R.Filipavičius

2024 metų Lietuvos futbolo A lygos sezone Marijampolės „Sūduvai“ atstovaus Rokas Filipavičius, atvykstantis iš Vilniaus „Riterių“ pagal nuomos sutartį.

24 metų saugas 2023 metais A lygoje per 32 rungtynes pelnė 4 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o 2022-aisiais pelnė net 10 įvarčių ir atliko taip pat 3 rezultatyvius perdavimus.


„Smagu prisijungti prie „Sūduvos“, klubo su gilia istorija, tradicijomis, žmonėmis, mylinčiais futbolą. Tai labai motyvuoja, – sakė R. Filipavičius. – Tikiuosi, kad kitas sezonas bus sėkmingas tiek klubui, tiek man asmeniškai. Norėčiau tapti svarbia komandos dalimi, prisidėti prie rezultatų geru žaidimu ir statistika. Vienas iš tikslų – su komanda užimti aukštesnę vietą nei praeitais metais.“


BŪK KARTU SU „SŪDUVA“ 2024 METAIS!


Elitiniame šalies futbolo divizione klaipėdietis žaidžia nuo 2016 metų, kai pirmą kartą užsivilko „Atlanto“ marškinėlius. „Riteriams“ saugas atstovavo nuo 2018-ųjų.

„Sūduva“ į treniruotes susirinks sausio viduryje, o pirmąsias kontrolines rungtynes sužais sausio 27 d. su Alytaus „Dainava“.