Į Šiaulius – po 3 metų pertraukos

Į Šiaulius – po 3 metų pertraukos

Ketvirtadienį 20 val. Marijampolės „Sūduva“ po 3 metų pertraukos apsilankys Šiauliuose, kur žais 2018 metų LFF taurės turnyro 1/16 finalo rungtynes su futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda.

Pastarąjį kartą „Sūduva“ Šiauliuose žaidė 2015 m. rugpjučio 19 d. ir nugalėjo rezultatu 2:0. Tuomet įvarčius mūsų komandai pelnė Admiras Kecapas ir Maximiliano Ugge.

Nauji „Sūduvos“ aistruolių marškinėliai – parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Šiuolaikiniai „Šiauliai“ rungtyniauja LFF II lygos Vakarų zonos čempionate ir jame dalinasi 2-4 vietas su Mažeikių „Atmosfera“ bei Plungės „Babrungu“. Visos komandos turi po 12 taškų, o pirmaujantis Klaipėdos „Atlantas-B“ – 15.

Pastarajame ture – gegužės 20-ąją – šiauliečiai išvykoje nusileido „Atmosferai“ 0:3 (0:0), o rungtynes baigė devyniese, nes iš aikštės buvo pašalinti Vytautas Mituzas ir Marius Baziulis.

Per LFF taurės turnyro pirmojo etapo rungtynes šiauliečiai Mažeikiuose nugalėjo „Akmenės cementą“ 6:3 (1:1). Nugalėtojams tuomet po 2 įvarčius pelnė V. Mituzas ir Ernestas Gerulskis, 1 – Kristupas Petravičius, o dar vieną akmeniškiai įsimušė į savo vartus.

Šiaulių komandoje rungtyniauja įvairaus amžiaus žaidėjai, o tarp jų išsiskiria netrukus 41-ąją gimtadienį švęsiantis Deivydas Lunskis, rungtyniaujantis kartu su savo sūnumi Dovydu. Be keitimų rungtyniaujantis veteranas šį sezoną per 6 rungtynes spėjo pelnyti 2 įvarčius.

Šios dienos rungtynės turėtų būti ypatingos dviems jauniems futbolininkams. „Šiaulių“ vartus šį sezoną gina pernai „Sūduvoje“ treniravęsis 17-metis Gustas Baliutavičius, o metais vyresniam „Sūduvos“ saugui Sergejui Amirzianui tai bus proga pasirodyti gimtajame mieste prieš savo buvusius komandos draugus.

Be to, su „Sūduva“ į Šiaulius vyks dar keturi jauni futbolininkai – Linas Ovčinikovas, Žygimantas Pečkys, Džiugas Omilevičius ir Paulius Liorančas.

 


Jau galite įsigyti išankstinius (pigesnius) bilietus į artimiausias „Sūduvos“ rungtynes Marijampolėje
2018-06-20 20.00 „Sūduva“ – „Jonava“
2018-06-27 20.00 „Sūduva“ – „Žalgiris“