Į rinktinę pakviestas ir G. Matulevičius

Į rinktinę pakviestas ir G. Matulevičius

Lietuvos nacionalinės rinktinės saugų grandyje įvyko dar vienas pasikeitimas. Europos čempionato atrankos stovyklą turės praleisti Mantas Kuklys, o jo vietą užims Giedrius Matulevičius.

22 metų saugas nacionalinėje komandoje prisijungs prie keturių kitų „Sūduvos“ žaidėjų: Algio Jankausko, Vaido Slavicko, Vytauto Andriuškevičiaus ir Pauliaus Golubicko.

G. Matulevičius lapkričio mėnesį jau įgijo tarptautinių rinktinių rungtynių patirties, kai debiutavo UEFA Tautų lygos dvikovoje su Serbija.

Taldykorgano „Žetysu“ klube žaidžiančiam M. Kukliui nepavyko iki galo atsigauti po kojos traumos ir šias žinias jis pranešė rinktinės vyriausiajam treneriui Valdui Urbonui.

V. Urbonas jau antrą kartą po rinktinės sudėties paskelbimo buvo priverstas keisti kandidatų sąrašą. Vakar dėl rankos traumos iš rikiuotės iškrito Kostanajaus „Tobol“ saugas Artūras Žulpa, jį pakeitė Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjas Domantas Šimkus.

Europos čempionato atrankos B grupės varžybose birželio 7 dieną Lietuvos rinktinė LFF stadione stos į kovą su Liuksemburgu, o birželio 10 dieną žais su Serbijos rinktine išvykoje.