I. Kardumo benefisas – turo gražiausių epizodų viršūnėje

I. Kardumo benefisas – turo gražiausių epizodų viršūnėje

Lietuvos futbolo A lygos gražiausių epizodų penketuko pirmąją vietą pirmą kartą užėmė ne įvartį pelnęs žaidėjas, o puikiai pasirodęs vartininkas.

12-ajame ture tokio įvertinimo nusipelnė Marijampolės „Sūduvos“ vartų sargas Ivanas Kardumas, per rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ atrėmęs du 11 m baudinius iš eilės. Iš pradžių kroato neįveikė tautietis Tomislavas Kišas, o kartojant baudinį nepavyko savo pasiekti Liviu Antaliui.

Į gražiausių epizodų trejetą pateko du Kauno „Stumbro“ futbolininkų epizodai – Lucaso Villelos ir Levano Mačarašvilio taiklūs smūgiai į „Kauno Žalgirio“ vartus.

L. Villela savo įvartį pelnė rungtynių 5 min., tačiau tai nebuvo greičiausiasis turo įvartis. „Panevėžio“ gynėjas Pavelas Krukas kamuolį į Vilniaus „Riterių“ vartus pasiuntė jau 46 sekundę.

12-ajame ture vėl pasitaikė ir linksmų vaizdų. „Panevėžio“ gynėjui Mantui Fridrikui išmušti kamuolį sukliudė kampinio vėliavėlė, o „Žalgirio“ operatorius dėkojo aukštesnėms jėgoms, kai po rikošeto kamuolys vos nepataikė į kamerą.

A lygos 13-ojo turo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 31–birželio 2 dienomis. Gegužės 31-ąją vyks vienas mačas – 19 val. Vilniuje susitiks „Žalgiris“ ir „Stumbras“.

Birželio 1-ąją 17 val. „Palanga“ priims „Sūduvą“, o 19 val. „Riteriai“ savo aikštėje susikaus su „Kauno Žalgiriu“ ir sieks revanšo už apmaudų pralaimėjimą baudinių serijoje per LFF taurės turnyro rungtynes.

Birželio 2-ąją 18 val. turą užbaigs „Panevėžio“ dvikova namie su Klaipėdos „Atlantu“.