I. Kardumas: „Einame nuo rungtynių prie rungtynių“

I. Kardumas: „Einame nuo rungtynių prie rungtynių“

Marijampolės „Sūduvos“ vartininkui Ivanui Kadrumui per rezultatu 2:0 laimėtas rungtynes su Utenos „Uteniu“ visą savo meistriškumą teko pademonstruoti vieną kartą, kai 61 min. varžovų žaidėjui, likusiam vienas prieš vieną su vartininku, neleido išlyginti rezultato.

Vis dėlto rungtynes kroatas pavadino sunkiomis.

„Rungtynės buvo sunkios, „Utenis“ kėlė mums sunkumų. Tačiau esu patenkintas, nes komanda vėl pademonstravo charakterį. Nusipelnėme tų dviejų įvarčių, nors galėjome įmušti ir daugiau. Svarbiausia, kad laimėjome ir įsirašėme į savo sąskaitą dar 3 taškus“, – po rungtynių kalbėjo vartininkas.

Futbolo aistruoliai šiuo metu yra susiskirstę į dvi grupes: vieni skaičiuoja turnyro lentelėje „Sūduvą“ nuo „Trakų“ skiriančius taškus, kiti žvalgosi ir į pirmąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“. Marijampoliečiai šiuo metu turi 44 taškus, trakiškiai – 48, vilniečiai – 58, tačiau „Sūduva“ už konkurentus yra sužaidusi trejomis rungtynėmis mažiau.

„Nenorime nieko sakyti iš anksto, einame nuo rungtynių prie rungtynių. Viskas įmanoma, jei toliau žaisime kaip šiandien“, – taip padėtį turnyro lentelėje įvertino I. Kardumas.

„Sūduvos“ vartininkas taip pat padėkojo komandos gerbėjams, kurie „Arvi“ futbolo arenoje negaili balsų.

„Džiaugiuosi, kad žmonių ateina vis daugiau, jie sukuria gerą atmosferą, palaiko mus nuo pirmos iki paskutinės minutės, ir kai sekasi gerai, ir kai sunkiau. Gerą rezultatą aikštėje pasiekiame kartu“, – tvirtino kroatas.