H. Pfeifenbergeris: „Puolimą reikia gerinti, bet rungtynėmis esu patenkintas“

H. Pfeifenbergeris: „Puolimą reikia gerinti, bet rungtynėmis esu patenkintas“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Heimo Pfeifenbergeris po Kipre lygiosiomis 1:1 (1:0) pasibaigusių kontrolinių rungtynių su Rusijos aukščiausioje lygoje sėkmingai rungtyniaujančia „Ufa“ džiaugėsi gynyba.


2020 m. „Sūduvos“ abonementas – geriausia dovana ir sau, ir draugui!

ĮSIGYKITE DABAR!


Rungtynės su Rusijos čempionate 7 vietą užimančia komanda „Sūduvai“ buvo egzaminas, kurį komanda, galima sakyti, išlaikė. Ufos ekipa marijampoliečių vartams grasino tik tolimais smūgiais, o vienintelį įvartį pelnė iš baudinio. Tuo metu „Sūduva“ pasižymėjo pо gražios atakos, du kartus Josipui Taidčiui pritrūko tik trupučio sėkmės, kad padidintų pranašumą, o rungtynių pabaigoje Renanas Oliveira neįmušė pergalingu galėjusio tapti baudinio, kuris buvo skirtas už Rusijos klubo gynėjo žaidimą ranka.

Po mačo H. Pfeifenbergeris tvirtino, kad rungtynėmis liko patenkintas, nors tobulinti dar reikia daug ką.

„Tai buvo geras jėgų pasitikrinimas su pajėgiu varžovu. Mūsų gynyba veikė labai gerai, varžovai turėjo tik vieną gerą progą įmušti. Veiksmais savo aikštės pusėje galime būti patenkinti. Akivaizdu, kad mūsų gynėjai seniai žaidžia kartu, veiksmai yra daug gludinti, todėl viskas gerai veikia, – kalbėjo „Sūduvos“ strategas. – Puldami pirmajame kėlinyje atrodėme silpnai, tačiau antrajame reikalai pasitaisė. Gaila, kad neįmušėme baudinio ir nelaimėjome, tačiau rungtynėmis esu patenkintas. Manau, šiame pasirengimo etape viskas atrodo gana gerai.“

Per rungtynes su „Ufa“ į aikštę sugrįžo Vaidas Slavickas, rungtyniavęs sau įprastu stiliumi įprastoje kairiojo gynėjo pozicijoje.

Tuo metu kontraktą su „Sūduva“ sudaręs Thomas Salamonas bei su komanda besitreniruojantys Fidelis Irhene ir Chrisas Goslinas pirmą kartą pasirodė aikštėje su Lietuvos čempionų apranga.

„T. Salamonas žaidė antrąjį kėlinį ir iš karto parodė, kad yra geras futbolininkas. Jis gerai judėjo puolant, perdavimai buvo užtikrinti, – taip komandos naujoką įvertino H. Pfeifenbergeris. – Chrisas yra labai jaunas, jam tokios pirmosios rungtynės yra didesnis iššūkis. Jam sunkiai sekėsi tinkamai išsirinkti poziciją, tačiau akivaizdu, kad vaikinas turi daug potencialo. Fidelis žaidė 30 min., bet kol kas jį vertinti sunku. Per kitas rungtynes jis turės dar 45 min., tada galėsiu pasakyti daugiau.“

Treniruočių stovykloje Kipre „Sūduva“ praleis dar savaitę, per tą laiką bus sužaistos dar dvejos kontrolinės rungtynės. Artimiausias mačas bus žaidžiamas šeštadienį 11.30 val. Aradipu stadione su Česke Budejovicų „Dynamo“ (Čekija).


Gyvenate ne Marijampolėje? Prisijunkite prie klubo įsigydami narystę be abonemento!

TAPKITE NARIU DABAR!


„Mums labiausiai reikia tobulinti pozicinį puolimą, tam skirsime daugiausia dėmesio per likusį laiką Kipre. Puolime turime dar daug potencialo, kurio kol kas nepanaudojame“, – sakė H. Pfeifenbergeris.

Į Lietuvą „Sūduva“ grįš vasario 14-ąją. Paskutinės kontrolinės rungtynės vyks vasario 22-ąją Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenos manieže – tuomet 15 val. prasidės mačas su Gardino „Neman“ (Baltarusija).