Gynėjų įvarčiai nukalė labai svarbią pergalę Vilniuje

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ rungtynes Vilniuje nugalėjo „Riterius“ 3:2 (3:1) ir pakilo į trečiąją vietą.

Mačo šeimininkai pasižymėjo pirmieji, kai 14 min. taikliai galva smūgiavo Deimantas Rimta. Į tai „Sūduva“ dar pirmajame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais, kuriuos visus po kampinių pelnė vidurio gynėjai Nicolas Taravelis ir Aleksandras Živanovičius.

Rezultatas buvo išlygintas 20 min., kai po kampinio įžaidimo ir Xabi Auzmendi perdavimo taikliai smūgiavo N.Taravelis.

28 min. po tiesiog nuo kampinio gairelės to paties X.Auzmendi perduotą kamuolį į vartus galva įmušė A.Živanovičius.

43 min. po kampinio vilniečiai kamuolį išmušė iš baudos aikštelės, bet Milanas Jokičius jį sugrąžino atgal, o A.Živanovičius jau koja nukreipė į tinklą.

Antrajame kėlinyje kamuolį daugiau kontroliavo „Riteriai“, tačiau didesnio pavojaus sukurti prie „Sūduvos“ vartų jiems nesisekė. Trečiąją kompensuoto laiko minutę vienas prieš šeimininkų vartininką Armantą Vitkauską iššoko Danilas Kondrakovas, bet pasiųsti kamuolį į vartus puolėjui nepavyko.

Dar po poros minučių prie „Sūduvos“ vartų buvo skirtas baudos smūgis. Po jo kamuolys nuo skersinio dėkingai atšoko „Riterių“ žaidėjui Nemanjui Lakičiui-Pešičiui, kuriam beliko iš arti pataikyti į tuščius vartus – 2:3.

Po keleto akimirkų, vos „Sūduvai“ atnaujinus žaidimą aikštės centre, nuaidėjo mačo pabaigą skelbiantis teisėjo švilpukas.

Po šių rungtynių Marijampolės komanda savo sąskaitoje turi 51 tašką ir „Optibet A lygoje“ užima trečiąją vietą. Kitas rungtynes „Sūduva“ žais spalio 19 d. 18 val. savo „Hikvision“ arenoje su „Kauno Žalgiriu“.