Iš pajūrio – su pergale!

Iš pajūrio – su pergale!

Klaipėdos dirbtinės dangos aikštė

Rungtynių teisėjas – Vijūnas Vasiliauskas

Klaipėdos „Granitas” 0 – 2  Marijampolės „Sūduva”

12′ [ 0 – 1 ] Audrius Brokas

83′ [ 0 – 2 ] Tomas Radzinevičius

 

„Granitas”: E.Kurskis, O.Tarasenko, O.Dmytrenko, D.Šiškin, Z.Jesipov, M.Zizelevs ( 46′ R.Poškus ), E.Veliulis, T.Tamošauskas, T.Chargeishvili, J.Moroz, G.Alaverdashvili.

 

„Sūduva”: D.Bartkus, M.Činikas, M.Ugge, D.Isoda, V.Bagdanavičius, K.Chvedukas, M.Andelkovič ( 62′ P.Kiselevskis ), A.Vaskela ( 84′ G.Russo ) , V.Baranovskij ( 87′ M.Grigaravičius ), A.Brokas, T.Radzinevičius.

 

Marijampolės „Sūduvos” startinėje sudėtyje šiame mače buvo atlikti du pakeitimai – vietoje Marko Kardoko ir Giorgio Russo mačą nuo pradžių pradėjo Darius Isoda ir Valentinas Baranovskij.

 

Rungtynės tarp Marijampolės ir Klaipėdos komandų nuo pat pradžių pasižymėjo kovingumu, kietu futbolu. Abi komandos keitėsi kamuolio kontroliavimo atkarpomis, tačiau pirmoji „smogė” „Sūduvos” komanda. Audrius Brokas gavo tikslų perdavimą iš aikštės gilumos, įsiveržė į baudos aikštelę ir gražiu smūgiu vartininkui Eduardui Kurskiui tarp kojų nukreipė kamuolį į tinklą.

 

Likusią kėlinio dalį aikštėje ir toliau vyravo kietas žaidimas ir bekompromisė kova. Aikštės šeimininkai turėjo teritorinę persvarą, tačiau jos paversti pavojingais momentais nesugebėjo, tuo tarpu „Sūduva” laukė savo šansų kontratakuoti. Pirmoji mačo pusė baigėsi „Sūduvai” pirmaujant ir visa intriga išliko antrajai rungtynių daliai.

 

Antrajame rungtynių kėlinyje teritorinę persvarą ir toliau turėjo „Granito” ekipa.  Aikštės šeimininkai vis didino savo spaudimą, „Sūduvos” vartus ne kartą gelbėjo ir Džiugas Bartkus.

 

Kai jau atrodė, jog „Sūduvai” gali nebepavykti atlaikyti varžovų spaudimo, sužibėjo komandos kapitonas Tomas Radzinevičius. „Sūduvos” puolėjas vienas suklaidino kelis varžovus ir įsiveržęs į baudos aikštelę nukreipė kamuolį į tinklą taip padarydamas Marijampolės komandos persvarą kur kas užtikrintesne – 2:0.

 

Po šio epizodo aikštės šeimininkai tęsė spaudimą, tačiau „Sūduva” apsigynė ir iš pajūrio išsivežė taip reikalingą pergalę.