Gargžduose – nulinės lygiosios

Gargžduose – nulinės lygiosios

Sekmadienį finišavo 22-asis „Optibet A lygos“ turas. Jį užbaigusioje dvikovoje Gargždų „Banga“ ir Marijampolės „Sūduva“ padovanojo nemažai gražių epizodų, bet sužaidė lygiosiomis 0:0.

Alyga.lt

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygė kova. Pirmieji pavojų prie varžovų vartų sukūrė gargždiškiai – jau penktą minutę Shogo Yoshikawa kontratakoje atsidūrė priešais vartus, tačiau jam pristigo kokybės užbaigiant ataką.

13 minutę pirmą rimtą galimybę turėjo ir „Sūduva“. Standartinėje situacijoje Nicolas Taravelis iš kelių metrų smūgiavo į vartininką Mantą Bertašių, kuris atmušė kamuolį, o netrukus galutinai neutralizavo pavojų.

Vėliau kelių minučių atkarpoje abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. „Bangos“ gretose Renanas Paulino akrobatišku smūgiu baudos aikštelėje nepataikė į vartus, o kitame aikštės gale Xabi Auzmendi netrukdomas iš artimo atstumo smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos pavojingų progų kiek apmažėjo, tačiau „Sūduva“ buvo kiek aštresnė savo atakose. 64 minutę suvalkiečiai turėjo auksinę progą įmušti, kai arbitras skyrė baudinį už žaidimą ranką baudos aikštelėje. Visgi šioje situacijoje puikiai sužaidė M.Bertašius, atrėmęs Kule Mbombo šūvį į kairįjį vartų kampą.

„Banga“ taip pat turėjo puikią progą iškovoti pergalę 79 minutę. Gražioje komandinėje atakoje baudos aikštės epicentre daug erdvės turėjo S.Yoshikawa, bet jo smūgiuotą kamuolį atmušė T. Švedkauskas. Netrukus rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Sūduva“ (36 tšk.) po šio turo toliau rikiuojasi penkta, o „Banga“ (29 tšk.) žengia aštunta.