G.Matulevičius pasirašė kontraktą su Serie A „Parma“ klubu

G.Matulevičius pasirašė kontraktą su Serie A „Parma“ klubu

SONY DSC

Marijampolės futbolo centro auklėtinis ( 1997 metų komandos treneris V.Žilinskas ), šį sezoną Marijmpolės „Sūduvos“ komandai atstovavęs futbolininkas Giedrius Matulevičius pasirašė 3 metų kontraktą su Italijos aukščiausioje lygoje ( Serie A ) rungtyniaujančiu „Parma“ klubu.

 

16 – metis saugas jau penktadienį išskris į Italiją, kur pradės treniruotes su „Parma“ klubo 1996-97 gimimo metų komanda.

 

Giedrius praėjusiais metais buvo dukart išvykęs treniruotis į Italijos klubus. Kalbėdamas apie futbolo stilių toje šalyje, G.Matulevičius teigė, jog itališkas žaidimo stilius jam kiek priimtinesnis nei lietuviškas: „Itališkas futbolas man patinka, jis techniškesnis, greitesnis nei lietuviškas“,- teigė jaunasis „sūduvietis“.

 

–          Šį sezoną treniravaisi su pagrindine „Sūduvos“ komanda, spėjai debiutuoti ir A lygoje. Ar tai davė daug naudos? – fksuduva.lt paklausė G.Matulevičiaus.

–          Žinoma, žaidimas su vyresniais yra kitoks ir tai naudingas. Sulaukdavau daug patarimų, kurie padėjo tobulėti.

 

–          Išvyksti į „Parma“ klubą. Ką apie jį žinai?

–          Kol kas žinau nedaug. Žinau, kad pernai ši komanda užėmė 10 vietą „Serie A“. Teko girdėti, kad naujam sezonui klubas įsigijo Italijos rinktinės puolėją  A.Cassano.

 

–          Kokius tikslus keli sau artimiausioje ateityje?

–          Iš pradžių įsitvirtinti  savo amžiaus komandoje, o ateityje, žinoma, norėčiau prasimušti į pagrindinę komandą.

 

–          Tau 16 metų, o išvyksi taip toli nuo namų. Ar nebus sudėtinga?

–          Teks palikti namus, bet toks jau gyvenimas. Jeigu nori būti futbolininku, kartais reikia priimti tokius sprendimus.  Norėčiau visiems komandos draugams, treneriams palinkėti sėkmės. Linkiu, kad „Sūduva“ šįmet užimtų prizinę vietą čempionate, o kitais metais kovotų dėl čempionų titulo.

 

Šiame sezone G.Matulevičius „Smscredit.lt A lygoje“ sužaidė dvejas rungtynes, per kurias aikštėje praleido 17 minučių ir pasižymėti nesuspėjo.