G. Matulevičiui į finalą patekti nepavyko

G. Matulevičiui į finalą patekti nepavyko

Šį šeštadienį prasidėjo Baltijos efutbolo taurės pirmasis etapas, kuriame savo jėgas „FIFA 20“ žaidime pasitikrino penki Lietuvos futbolo A lygos žaidėjai.

Į virtualią kovą stojo Marijampolės „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius, „Kauno Žalgirio“ ukrainietis Jurijus Bušmanas, Vilniaus „Riterių“ atstovas Matas Ramanauskas, „Panevėžio“ žaidėjas Tomas Salamanavičius bei Matas Vareika, kuris gina Vilniaus „Žalgirio“ garbę.

Penki varžovai vienas su kitu sužaidė po vieną mačą rato sistema. Geriausiai turnyre pasirodė bei kelialapius į kitą etapą iškovojo 10 taškų surinkęs M. Vareika ir po itin atkaklios kovos tolyn žengęs T. Salamanavičius, kuris, kaip ir J. Bušmanas, per ketverias rungtynes savo sąskaitą papildė 6 taškais.

„Panevėžio“ futbolininkas tarpusavio mače su J. Bušmanu pasižymėjo paskutinėmis akimirkomis ir tai buvo esminis akcentas, leidęs T. Salamanavičiui žengti tolyn.

M. Ramanauskas turnyrą baigė su 4 taškais, o G. Matulevičius su 1 tašku, kurį iškovojo prieš T. Salamanavičių.

Sekmadienį dėl dviejų vietų kitame etape grumsis kiti šeši A lygos žaidėjai: Motiejus Burba („Žalgiris“), Eligijus Jankauskas („Sūduva“), Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“), Ernestas Veliulis („Panevėžys“), Rokas Filipavičius („Riteriai“) bei Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“).

Virtualias kovas sirgalius kviečiame stebėti „Delfi“ kanalu nuo 17.45 val.