Futbolininkai sportavo su darželinukais

Futbolininkai sportavo su darželinukais

 

Gegužės 13 dieną dalis „Sūduvos“ futbolininkų kartu su Futbolo.tv kolektyvu apsilankė darželyje „Rūta“. Smagiai laiką su vaikučiais leido: Džiugas Bartkus, Milošas Kovačevičius, Ilya Tsyvilka, Karolis Chedukas, Ernestas Veliulis ir Vilmantas Bagdanavičius.

 

„Sūduviečiams“ atvykus jų jau laukė būrys pasiruošusių sportuoti darželinukų. Marijampoliečiai į svečius vyko ne tuščiomis – darželiui padovanojo tris „Joma“ kamuolius. Trumpai pabendravę su jaunaisiais futbolo entuziastais „sūduviečiai“ kartu atliko apšilimą, vėliau pasiskirstę mišriomis komandomis futbolininkai ir vaikučiai sužaidė keletą draugiškų rungtynių. Baigiamojoje renginio dalyje visi darželinukai privertė paprakaituoti vartininką Džiugą Bartkų, kuriam visi mušė baudinius.

 

„Sūduvos“ vartininkui Džiugui Bartkui vartus teko ginti ir nuo darželinukų smūgių. Pats vartininkas pašmaikštaudamas pasakojo, kad neturėjo jokių vilčių išsaugoti vartus „sausus“.

 

„Vaikučiai gana neblogai atrodė, jie yra perspektyvūs ir dauguma įmušė įvarčius. Aš neturėjau jokių šansų išsaugoti vartus. Vaikai yra Marijampolės viltis ir manau, kad ateityje dalis jų papildys ir „Sūduvos“ komandą.“

 

„Labai smagi akcija, smagu aplankyti vaikučius. Manau, kad ne tik darželinukai, bet ir mes gerai praleidome laiką.“ – teigė D. Bartkus.

 

Komandos draugui pritarė ir saugas Karolis Chvedukas, kuris prižadėjo ir ateityje dalyvauti panašaus tipo renginiuose.

 

„Puikiai praleidome laiką, pažaidėme su vaikučiais, buvo linksma ir smagu. Manau, kad iš šių darželinukų grupių išaugs ne vienas futbolininkas ir galbūt ateityje papildys „Sūduvą“. Galvoju, kad tokios akcijos tikrai reikalingos. Tiek vaikams, tiek mums – tai neįprasta veikla, kuri suteikia teigiamas emocijas. Jei tik bus proga ir toliau dalyvausime panašiuose renginiuose.“

 

62 64 65 66 67 69 70 71 73 78 80 81 82 83 86 87 91 93 94 95 97 99 100 101