FK „Žalgiris” – FK „Sūduva”: statistika

FK „Žalgiris” – FK „Sūduva”: statistika

statistika

 

Marijampolės „Sūduva“ praėjusį pirmadienį patyrė antrąjį pralaimėjimą 2015 metų „Smscerdit.lt A lygos“ čempionate. Marijampoliečiai išvykoje nusileido šalies čempionams – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams. Pirmame kėlinyje du įvarčius į „Sūduvos“ vartus pasiuntę „žalgiriečiai“ šventė septintąją pergalę šiame čempionate.

 

„Sūduva“ jau aštuntose lygos rungtynėse iš eilės kamuolį kontroliuoja ilgiau nei varžovai. Šį kartą marijampoliečiai kamuolį kontroliavo 54 procentus žaidimo laiko, tuo tarpu čempionai – 46 %.

 

Abi komandos atliko panašų kiekį smūgių link varžovų vartų. Aikštės šeimininkai link „Sūduvos“ vartų smūgiavo aštuonis kartus, o marijampoliečiai į varžovų išpuolius atsakė septyniais smūgiais link jų vartų. Tačiau, pagal smūgius į vartų plotą tikslesni buvo „žalgiriečiai“. Vilniaus klubo žaidėjai į vartų plotą pasiuntė keturis savo smūgius, tuo tarpu „Sūduva“ į čempionų vartų plotą pataikė vos vieną kartą.

 

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai kėlė dvigubai daugiau kampinių už „sūduviečius“. Čempionai kėlė net šešis kampinius, o po vieno iš jų krito įvartis į „Sūduvos“ vartus. 11 susitikimo minutę po kampinio įvartį galva pelnė Algis Jankauskas. Marijampoliečiai nuo kampinio žymos smūgiavo tris kartus.

 

Abi komandos pražangomis varžovus stabdė beveik tiek pat kartų. „Žalgirio“ futbolininkai taisykles pažeidė keturiolika kartų, tuo tarpu „Sūduva“ – trylika. Tačiau didžioji dalis vilniečių pražangų buvo atliktos marijampoliečių aikštės pusėje. „Sūduva“ prieš varžovus septynis kartus stabdė savo aikštės pusėje. Pirmadienio dvikovoje geltonas korteles užsidirbo „Žalgirio“ gynėjas Algis Jankauskas bei „Sūduvos“ saugai Marius Šoblinskas ir Valentinas Baranovskis.

 

Žvelgiant į statistiką sėkmingiausiai rungtynės susiklostė gynėjui Maximiliano Ugge. Italas laimėjo 100 procentų dvikovų (devynios iš devynių), net 86 procentai gynėjo perdavimų buvo tikslūs (77 iš 90). M. Ugge taip pat keturis kartus perėmė kamuolį iš varžovų.

 

Kitas rungtynes Marijampolės „Sūduva“ žais artėjantį penktadienį, namuose, prieš Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus.