Atimti taškų iš „Žalgirio” nepavyko ir trečią kartą

Atimti taškų iš „Žalgirio” nepavyko ir trečią kartą

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Vilniaus „Žalgiris” 3-0 Marijampolės „Sūduva”

8′ [1-0] D. Šernas

53′ [2-0] S. Nyuiadzi

90′ [3-0] D. Šernas

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Žalgiris”: A. Vitkauskas, G. Freidgeimas, Y. Kendysh, A. Švrljuga, S. Kerla, D. Slijngard, D. Šernas, S. Nyuiadzi (76′ P. Janušauskas), L. Pilibaitis, Elivelto (61′ E. Vaitkūnas), M. Kuklys.

 

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, D. Isoda, V. Slavickas, P. Kiselevskis (46′ N. Jamak), A. Vaskela, A. Kecap, E. Veliulis (76′ D. Antanavičius), K. Chvedukas (62′ M. Kardokas), T. Radzinevičius.

 

Šeštadienio vakarą Vilniuje susitiko „Smscredit.lt A lygoje” pirmaujantys „Žalgirio” futbolininkai bei Marijampolės „Sūduva”. Čempionato lyderiai nuo pat susitikimo pradžios nesvetingai priėmė svečius iš Marijampolės. Jau aštuntąją susitikimo minutę laiku ir vietoje „Sūduvos” baudos aikštelėje atsidūrė „žalgirietis” Darvydas Šernas, kuris smūgiavo tiksliai ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

 

Pelnę įvartį „Žalgirio” futbolininkai ir toliau dominavo aikštėje. Vienas po kito sekė Serge Nyuiadzi, Lino Pilibaičio bei Elivelto smūgiai, tačiau „Sūduvos” vartus patikimai gynė vartininkas Džiugas Bartkus.

 

22 susitikimo minutę dar kart pavojų prie marijampoliečių vartų sukūrė pirmojo įvarčio autorius Darvydas Šernas, tačiau puolėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Po dviejų minučių ir vėl laimę iš toli išbandė D. Šernas, tačiau šį kartą D. Bartkus kamuolį sugavo.

 

33 rungtynių minutę atakoje gražiai sužaidė „žalgiriečiai” ir Linas Pilibaitis pasiuntė kamuolį į D. Bartkaus ginamus vartus, tačiau linijos teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

 

37 minutę pirmąjį smūgį į vartų plotą atliko „Sūduva”. Maximiliano Ugge smūgiavo iš toli, o kamuolys rikošetu atšoko nuo Semiro Kerlos kojos ir pakeitė kryptį, tačiau vilniečių vartų sargas Armantas Vitkauskas sužaidė patikimai ir kamuolį sugavo.

 

Po pirmojo kėlinio Darvydo Šerno pelnyto įvarčio dėka „Žalgiris” pirmavo rezultatu 1:0.

 

Antrojo kėlinio pradžioje puikią progą išlyginti rezultatą turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Nerminas Jamakas. „Sūduvos” saugas kirto į baudos aikštelę ir gavo perdavimą, tačiau uždelsė smūgiuoti iš geros pozicijos, o po kelių akimirkų prastesnėje pozicijoje atsidūręs futbolininkas smūgiavo tiesiai į vartininką.

 

53 minutę „Žalgiris” padvigubino persvarą. Po sumaišties „sūduviečių” baudos aikštelėje laisvas kamuolį gavo vilniečių legionierius iš Prancūzijos S. Nyuiadzi tiksliu smūgiu nuginklavo Džiugą Bartkų.

 

60 minutę stipriai iš maždaug 20 metrų atstumo smūgiavo „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas, tačiau „sūduviečio” „šūvį” atmušė „Žalgirio” vartininkas.

 

68 minutę šimtaprocentinės progos neišnaudojo pirmojo įvarčio autorius Darvydas Šernas. Puolėjas gavo precizišką komandos draugo perdavimą ir iš maždaug 7 metrų atstumo labai stipriai smūgiavo šalia vartų.

 

71 minutę labai pavojingai iš toli „šovė” Vilniaus ekipos saugas Linas Pilibaitis, tačiau labai stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo visai greta marijampoliečių vartų virpsto.

 

73 minutę baudos aikštelės prieigose kamuolį gavęs „Sūduvos” saugas Admiras Kecapas suklaidino varžovų gynėją ir kaire koja smūgiavo į vartus, tačiau „Žalgirio” gynėjas spėjo kyštelti koją ir nukreipti kamuolį už galinės linijos.

 

„Sūduvos” gynėjams ir toliau nemalonumus kėlė Darvydas Šernas. Būtent šis futbolininkas 84 minutę apžaidė marijampolietį Darių Isodą ir iš maždaug 16 metrų atstumo smūgiavo prie pat Marijampolės ekipos vartų skersinio ir virpsto sandūros.

 

Jau per teisėjo pridėtą laiką Darvydas Šernas pelnė antrąjį savo įvartį ir įtvirtino aikštės šeimininkų pergalę.

 

„Sūduva” ir trečią kartą šiame sezone neprilygo „Žalgiriui” ir patyrė labai skaudžią nesėkmę, kuri padidino atotrūkį tarp trečioje vietoje žengiančio „Atlanto” ir ketvirtoje vietoje esančios „Sūduvos”. Dabar marijampoliečius iki trečios pozicijos skiria 8 taškai.

 

IMG_9871 IMG_9881 IMG_9887 IMG_9894 IMG_9898 IMG_9902 IMG_9906 IMG_9912 IMG_9916