Emocingose rungtynėse „Sūduva” nusileido „Žalgiriui”

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Marijampolės „Sūduva” 2-3 Vilniaus „Žalgiris”

38′ [1-0] M. Grigaravičius

39′ [2-0] T. Radzinevičius

51′ [2-1] D. Šemberas (11 m.)

85′ [2-2] J. Wilk

88′ [2-3] L. Pilibaitis

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, I. Tsyvilko, D. Isoda, M. Činikas, M. Kovačevič, T. Snapkauskas, P. Kiselevskis (65′ C. , Martinez), M. Grigaravičius (70′ M. Kardokas), E. Puzara (57′ V. Baranovskij) , A. Vaskela, T. Radzinevičius.

„Žalgiris”: A. Vitkauskas, D. Šemberas, G. Freidgeimas, S. Kerla, E. Vaitkūnas, A. Švrljuga, A. Žulpa, J. Wilk, M. Kuklys (77′ K Andreou), L. Pilibaitis, S. Nyuiadzi.

Rungtynių pradžioje „Žalgiris” žaidė ramiau, ilgiau kontroliavo kamuolį. Tuo tarpu marijampoliečiai žaidė atsitraukę, labiau koncentravosi į gynybą. Pavojingų progų per pirmas 10 rungtynių minučių nei prie vienų vartų nebuvo.

Pirmam kėliniui įpusėjus „Sūduva” pradėjo žaisti drąsiau, kontroliuoti kamuolį, to pasekoje žaidimas išsilygino. 30 minutę pavojingai iš maždaug 11 metrų atstumo smūgiavo „Žalgirio” saugas Mantas Kuklys. Vilniečio smūgis lėkė greta vartų.

38 minutę Mindaugas Grigaravičius greitos atakos metu išbėgo vienas prieš „Žalgirio” vartininką ir pelnė įvartį. Jau po minutės panašioje situacijoje atsidūrė Tomas Radzinevičius ir padvigubino rezultatą.

Pirmasis kėlinys baigėsi marijampoliečiams įgijus dviejų įvarčių pranašumą.

51 minutę „Sūduvos” žaidėjas prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į marijampoliečių vartus, kurį sėkmingai realizavo Deividas Šemberas.

62 minutę po perdavimo iš krašto Linas Pilibaitis smūgiavo galva, o jo smūgiuotas kamuolys skriejo visai greta virpsto.

70 minutę traumą patyrė ir rungtynių tęsti negalėjo įvarčio autorius Mindaugas Grigaravičius. Vietoje jo aikštėje pasirodė Markas Kardokas.

80 minutę pavojingai po kampinio smūgiavo “Žalgirio” gynėjas Semir Kerla, tačiau komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs Džiugas Bartkus.

85 nutę Jakub Wilk smūgiavo nestipriai, tačiau Džiugui Barkui kamuolys praslydo pro pirštus ir įsirito į „Sūduvos“ vartus.

88 minutę dar vienas įvartis krito į „Sūduvos“ vartus. Įvartį galva pelnė Linas Pilibaitis.

Per likusį rungtynių laiką įvarčių nebuvo, tai reiškė, jog  „Sūduva“ pasirodymą LFF taurės turnyre baigė.