FK „Sūduva” treniruočių stovykla Kipre – trečioji diena

FK „Sūduva” treniruočių stovykla Kipre – trečioji diena

 

Marijampolės „Sūduvos” futbolininkai tęsia darbą treniruočių stovykloje Kipre. Trečiąją dieną marijampoliečiai vėl turėjo tris treniruotes – rytinį krosą, rytinę ir vakarinę treniruotes.

 

Paskutinėje treniruotėje futbolininkai nedirbo fiziškai, o daugiausiai žaidė futbolą ir ruošėsi rytoj vyksiančiam draugiškam mačui su Rusijos „Enisey” komanda.

 

Apie pirmąsias dienas ir rytoj laukiančias draugiškas rungtynes papasakojo FK „Sūduva” puolėjas Mohamadas Kdouh.

 

„Man čia patinka, nes klimatas čia yra panašesnis į tą, koks yra mano gimtajame Libane. Gyvename gražiame turistų miestelyje, teko vaikščioti, manau, pagrindine miesto gatve, kur daug parduotuvių. Tai tikras gražus miestelis. Ši šalis man primena Libaną, gal kiek skiriasi pastatų konstrukcijosm, tačiau panašumų yra.

 

„Visos sąlygos tikrai geros – gyvename puikiame viešbutyje,  treniruojamės kokybiškose aikštėse. Žinoma, treniruojamės triskart per dieną, o tai tikrai sunku, tačiau manau, kad mums reikalinga, kad gerai pasiruoštume čempionatui.”

 

„Visada norisi pasiekti teigiamą rezultatą, bet draugiškose rungtynėse svarbiausia žaidimas, kurį žaidi, o ne rezultatas, kurį pasieki. Taigi mes ir stengsimės žaisti gerai ir savo sportinę formą kelti į viršų.

 

Rytoj 15 valandą Marijampolės „Sūduvos” futbolininkai žais draugiškas rungtynes su „Enisey” klubu iš Rusijos.

 

 

[print_gllr id=5313]