Namuose minimaliu rezultatu įveiktas „Klaipėdos granitas”

Namuose minimaliu rezultatu įveiktas „Klaipėdos granitas”

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Robertas Valikonis

Marijampolės „Sūduva” 1-0 „Klaipėdos granitas”

60′ [1-0] A. Kecap

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, N. Prebiračevič, M. Ugge, V. Slavickas, N. Jamak, A. Vaskela (46′ K. Laukžemis), E. Veliulis (76′ M. Šoblinskas), V. Baranovskij (46′ A. Kecap), K. Chvedukas, T. Radzinevičius.

 

„Klaipėdos granitas”: T. Norbutas, T. Kozubaev, E. Potapov, J. Pejic, M. Papšys, T. Vitukynas, R. Borusas, D. Šiškin, A. Stepanjan (64′ L. Rimkus), D. Duminka, D. Lukošius.

 

Rungtynių pradžioje užtikrinčiau atrodė marijampoliečiai, kurie daugiau kontroliavo kamuolį ir žaidė ramų pozicinį futbolą. Per pirmas dešimt rungtynių minučių du kart pavojingai smūgiavo „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas. „Sūduvietis” antrąją susitikimo minutę po Nermino Jamako perdavimo atliko stiprų smūgį link vartų iš maždaug 16 metrų atstumo, tačiau K. Chveduko smūgiuotas kamuolys praskriejo greta klaipėdiečių vartų skersinio. Po kelių minučių Arminas Vaskela pakėlė kampinį, po kurio aukščiausiai už visus iššokęs K. Chvedukas galva smūgiavo šalia vartų virpsto.

 

28 minutę rimtas pavojus kilo prie „Sūduvos” vartų. Precizišką perdavimą iš aikštės gilumos gavęs Dragomiras Duminka išbėgo vienos prieš Marijampolės ekipos vartininką Džiugą Bartkų, tačiau nesugebėjo tiksliai smūgiuoti ir „sūduvietis” kamuolį sugavo.

 

33 dvikovos minutę Karolis Chvedukas uždirbo baudos smūgį maždaug 25 metrų atstumu nuo vartų. Prie kamuolio stojęs gynėjas Vaidas Slavickas atliko stiprų smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau gynėjo smūgiuotas kamuolys lėkė šiek tiek netiksliai.

 

Po kelių minučių pavojinga ataka atsakė svečiai iš uostamiesčio. Juro Pejič pastebėjo į baudos aikštelę kertantį Marių Papšį ir techniškai perdavė kamuolį jam. Klaipėdiečiui į vartus smūgiuoti nepavyko – kamuolį už galinės linijos išmušė „Sūduvos” gynėjas Maximiliano Ugge. Komandos ir toliau keitėsi pavojingomis atakomis – kėlinio pabaigoje Tomas Radzinevičius „atmetė” kamuolį Ernestui Veliuliui, kuris iš maždaug 25 metrų atstumo mušė į vartus, tačiau ir šį kartą „Sūduvai” išsiveržti į priekį nepavyko.

 

Pirmame kėlinyje įvarčių nebuvo įmušta ir komandos ilsėtis išėjo esant lygiam rezultatui – 0:0.

 

Antrojo kėlinio pradžioje Karolis Chvedukas aikštės krašte prasižengė prieš Titą Vitukyną. Klaipėdiečiai greitai įvedė kamuolį į žaidimą ir smūgio pozicijoje atsidūrė „Klaipėdos granito“ puolėjas Marius Papšys, kurio smūgis į artimąjį vartų kampą buvo kiek netikslus. Jau po minutės Tomas Radzinevičius sulaukė perdavimo iš komandos draugo, suklaidino gynėją ir atliko smūgį iš maždaug 20 metrų atstumo, tačiau ir šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų.

 

60 minutę marijampoliečiams pavyko išsiveržti į priekį. Po tikslaus komandos draugo perdavimo po keitimo aikštėje pasirodęs Admiras Kecapas išbėgo vienas prieš vartininką ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

71 minutę šimtaprocentinės progos neišnaudojo „Klaipėdos granito” futbolininkai. Po perdavimo iš krašto į „Sūduvos” baudos aikštelę Džiugas Bartkus pamušė kamuolį į priekį, o prie jo pirmas suskubo Dragomiras Duminka. Saugas suklaidino gynėją ir iš maždaug 7 metrų atstumo smūgiavo virš vartų.

 

81 dvikovos minutę „Sūduva” surengė greitą ataką. Nerminas Jamakas pradėjo pavojingą ataką ir atliko perdavimą į dešinį atakos kraštą Marko Živkovičiui. Gynėjas prasiveržė aikštės kraštu ir atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur laisvas buvo Tomas Radzinevičius, tačiau „sūduviečiui” pritrūko tikslumo.

 

Rungtynių pabaigoje puikią progą padvigubinti persvarą turėjo Marius Šoblinskas, kurio smūgį galva po kampinio sugavo „Klaipėdos granito” vartininkas Tadas Norbutas.

 

Po keitimo aikštėje pasirodžiusio Admiro Kecapo įvartis atnešė pergalę „Sūduvai”. Atkakliose rungtynėse Marijampolės ekipa rezultatu 1:0 įveikė „Klaipėdos granito” futbolininkų pasipriešinimą.